Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, barbie609 moder napisał:

nawet najtańsza opcja polisy ma na koszty leczenia i transportu do kraju a ze Słowacji to nie są jakieś kosmiczne  koszty.Ludzie czasem zachowują się nieracjonalnie.

Nie chce mi się po prostu wierzyć, że ktoś pojechał na narty na Słowację i nie miał ubezpieczenia, więc próbuje się racjonalizować ich decyzję. Może nie chcieli zostawiać chłopaka samego w innym kraju. Może obawiali się opieki w Popradzie . Nie wiem, ale serio nie rozumiem jak można nie mieć ubezpieczenia jadąc na narty...wydaje mi się, że musiało być jakieś drugie dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wykład.

Wraz z Muzeum Śląskie serdecznie zapraszamy na wykład ,,Ocena ryzyka w górach – zacznijmy od Tatr".

Wykład ten towarzyszy wystawie: "Spojrzenie z góry. Archiwum Wandy Rutkiewicz" poświęconej wybitnej polskiej himalaistce.

Spotkanie poprowadzi Naczelnik TOPR, Jan Krzysztof, a odbędzie się ono 27 lutego 2024 roku o godzinie 18:30 w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Wiecej informacji dostępnych jest na stronie internetowej https://muzeumslaskie.pl/spojrzenie-z-gory-archiwum.../ i na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2024 o 21:03, Gosia WU napisał:

Nie wiem, ale serio nie rozumiem jak można nie mieć ubezpieczenia jadąc na narty

Ja wykupję ubezpieczenie jedynie gdy spodziewam się z niego skorzystać 🤷‍♂️

Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby podejmować nieuzasadnione finansowo decyzje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...