Skocz do zawartości

Ciuchcia Dolina Chochołowska


Moskit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Moskit napisał:

Czy Ciuchcia w Dolinie Chochołowskiej będzie kursować w dniach 11-13.11.2022? Jeżeli tak proszę o podanie godzin odjazdów. Dziękuję 

Cześć - w pierwszym poście wypadało by się chociaż przywitać.

W listopadzie nigdy tam tego śmierdzącego potwora nie widziałem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moskit napisał:

Cześć, jak na każdym forum musi być  hejt i dogryzanie. Dzięki za info

Jan taki jest..zawzięty mówię Ci....wcale bym nie wykluczył ze teraz będzie czekał na Ciebie u wlotu do doliny żeby wylać na Ciebie fale chejtu - najprawdopodobniej z  dzwigu kratowego który stoi na budowie tego Centrum Edukacyjnego na wlocie do doliny.. ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2022 o 11:08, J@n napisał:

śmierdzącego potwora

Nie dramatyzuj, jeździłem wiele razy i nie śmierdziało, ani nikt przed potworem nie uciekał z krzykiem ?

Przy okazji, ciekawostka z mojej strony jest taka że nigdy jeszcze nie jechałem tym "potworem" na dół. 

A przy pierwszym moim pobycie w Tatrach tam dokąd teraz jeździ kolejka, dojeżdżały busy. I komu to przeszkadzało? (uwaga, to był żart) ?

 

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jędrek napisał:

Nie dramatyzuj, jeździłem wiele razy i nie śmierdziało, ani nikt przed potworem nie uciekał z krzykiem ?

Słychać tę dryndę dużo wcześniej niż się ją zobaczy, więc jest dużo czasu na ucieczkę, ktora jest zasadna, bo to żadna przyjemność kiedy toto przejedzie  obok wzbijając proch  z drogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Z Polany Trzydniówki mocno strome podejście, bardzo często jest oblodzone, także raki od samej Polany-większa cześć prowadzi lasem na Trzydniowiański więc śmiało można iść na szczyt

Dalej trochę granią, przed samym szczytem Kończystego masz strome podejście do góry-tu oprócz raków przyda sie czekan

Schodzilam przez Dolinę Jarząbczą jak było przetarte i w zasadzie tylko w jednym momencie na dole żlebu jest tam mocno niebezpiecznie przy zagrożeniu lawinowym

Pozniej trasa po trochę płaskim, trochę między drzewami więc można cisnąć śmiało

Zerknij sobie tutaj:

https://r70.pl/pl/c/Turystyka-i-survival/1

Możesz skompletować podstawowy sprzęt na taki wypad. 

Edytowane przez ariadne
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...