Jump to content

Zgadnij co to za miejsce

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jaki szczyt zdobyłem z koleżanką małżonką ?  

Dobre pytanie. Zadając zagadkę zawsze dawałem prywatne. Wiem na 100% wtedy skąd zrobione. 

Będziesz się wspinać na Niżnego Kostura ?

Posted Images

23 minuty temu, Kacha napisał:

Pytanie pomocnicze, czy to jest fragment Orlej Perci? ??

nie

pytanie   zadała założycielka wątku

Zabawa polegająca na tym, że jedna osoba wrzuca jakieś zdjęcie, a reszta zgaduje gdzie zostało ono zrobione.

Ten szczyt z dziurką ma swoją nazwę , może jeszcze ktoś wie jak się nazywa żleb, w którym leży płat śniegu.

Dla ułatwienia dodam że zdjęcie zostało zrobione ze szlaku w Słowackich Tatrach    

Edited by J@n
  • Like ! 1
39 minutes ago, J@n said:

Ten szczyt z dziurką ma swoją nazwę , może jeszcze ktoś wie jak się nazywa żleb, w którym leży płat śniegu.

Ze szczytów z dziurką to ja znam Baranie Rogi ?

Istnieje również ryzyko, iż jest to Żłobisty szczyt, ale czy jego widać gdzieś ze szlaku? ?

Edited by Q'bot

Ja to na tym zdjęciu nawet żadnej dziurki nie widzę? ale pewnie przez to, że mam wyświetlacz zbity w telefonie ?‍♀️

Poczekam aż ktoś odgadnie co to za miejsce i wrzuci swoje zdjęcie, może uda mi się za którymś razem ?

8 godzin temu, Artur S napisał:

Jaworowy Róg

8 godzin temu, Q'bot napisał:

Baranie Rogi

żadne rogi

i nie sugerujcie się tą "dziurką" bo to złudzenie optyczne z perspektywy zdjęcia - jeden z głazów szczytowych się tak ustawił.

Boy i Przerwa wleźli na niego jako pierwsi oczywiście jak przystało na Tatry obowiązkowo z przewodnikiem.

12 minut temu, MonteLaguna napisał:

nadal nie wiemy jak nazywa się ten żleb.

jak może się nazywać żleb spadający z Klimkowych Wrótek, a przewodnikiem prowadzącym naszych słynnych poetów był niejaki Klemens Bachleda ?

Ps. Może Kacha odpowie

Edited by J@n
Kacha

Słuchajcie, szczyt nazwany, żleb nazwany, ale nikt nie napisał z jakiego miejsca zrobiono zdjęcie, więc jako że chciałabym wrzucić w końcu to zdjęcie zagadkę, podaję info : Zdjęcie zrobione ze szlaku niebieskiego Rohatka - Zbójnicka Chata. 

?

Czy mogę już wrzucać swoje? ????

Przed chwilą, Kacha napisał:

Słuchajcie, szczyt nazwany, żleb nazwany, ale nikt nie napisał z jakiego miejsca zrobiono zdjęcie, więc jako że chciałabym wrzucić w końcu to zdjęcie zagadkę, podaję info : Zdjęcie zrobione ze szlaku niebieskiego Rohatka - Zbójnicka Chata. 

?

Czy mogę już wrzucać swoje? ????

WRZUCAJ ???

No dobrze, moje pewnie będzie dla was łatwe, bo ja w sumie jeszcze nie przeszłam całych Tatr wzdłuż i wszerz. Ale wygrzebalam je z folderu sprzed dłuuuuugiego czasu, odpowiednio przycięłam... I jest?

Pytanie na jakim szlaku zostało zrobione zdjęcie(kolor)? Skąd wychodzimy i dokąd dojdziemy tymi schodeczkami? 

Proste, prawda? ?

IMG_20191122_100908.jpg