Jump to content

Kościelec 2155 m n.p.m. - 15.09.2019

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trasa:  Dolina Jaworzynka - Hala Gąsienicowa - Zielona Dolina Gąsienicowa - Karb - Kościelec. Powrót tą samą drogą. Zawsze chciałam wejść na Kościelec i zawsze miałam pietra :D Teraz, gdy mam to

Przewodnik fajny, potwierdzam 🙂 Szlak opisany ciekawie, za to na deser ja spróbuję go jakoś zwizualizować 🙂   Miłego oglądania. P.S. Nie długo na kanale całe przejście nagrane w 360°. Ci co

Przygotowując się do wyjścia na Kościelec  szukałam informacji o nim i trafiłam między innymi na to forum. Prawdę mówiąc, gdy zobaczyłam filmik to mi się Kościelca odechciało, pomyślałam, że to dla mn

Posted Images

1 godzinę temu, Loki napisał:

@Luk_ ok. Ulżyło mi 🙂 wiem, że góry niczego nie wybaczają, szczególnie braku szacunku i przygotowania, dlatego po obejrzeniu filmu, wolałem dopytać 🙂 dzięki za info 🙂

Na tym filmie, może faktycznie za duże rybie oko się zrobiło, i wyglada to strasznie. Nosal to nie jest, góra na pewno wymagająca, z zejściem raczej nie ma problemu jak jest sucho. 

zobacz na ten film. Tutaj już nie ma takiego przekłamania. Najlepiej jest odwzorowane to co na środku ekranu, wiec trzeba kręcić obrazem. 

W opisie filmu, linki do reszty trasy. 
Jeśli oglądasz na tel, to koniecznie przez aplikacje YT

Edited by a chodźże na pole
  • Like ! 3
1 minutę temu, Luk_ napisał:

@a chodźże na pole obejrzałem ten filmik z kamer 360 😄 coś świetnego! mam nadzieję, że każdy szlak będzie w takiej formule, taki widok dużo lepiej oddaje rzeczywistość 🙂 także gratuluję, bo chyba widzę na polskim YT szlaki w 360 po raz pierwszy 🙂 Gratki!

Dzięki ! Też mi się wydaje, że poza paroma krótkimi filmami z Tatr w 360, nie ma więcej takich filmów, więc mogę nieśmiało stwierdzić że jesteśmy jedyni, którzy udostępniają  CAŁE szlaki w tej formie 😉 Będzie jeszcze 6 długich tras i tak jak tutaj, będą podzielone na krótsze filmy - odcinki między charakterystycznymi miejscami. Domyślam, że nikt nie obejrzy filmu od A do Z, ale nie po to one są, a jedynie do zaznajomienia się z trasą. No może godzinny odcinek między Zawratem a Kozią przełęczą będzie oglądany dłużej 😉 [Skrzynkę piwa, temu kto obejrzy 6 godzin z przejścia Drogą nad Reglami 😂 🤣] Pozdrawiam 🙂

• Like ! 3

Film (ten pierwszy) bardzo fajny, ale dramatyzm podkręcony o jakieś 500% . Tam faktycznie blisko przepaści jest się tylko chwilami i w zasadzie żadne z trudniejszych miejsc się koło nich nie znajduje. Pokazałem żonie ten podkręcony fragment z kominka i spytałem czy by to przeszła, stwierdziła, że raczej nie, na co jej mówię, że już to zrobiła 😄

Ja tam raczej rybie oko jestem skłonny niwelować ustawieniami kamery, żeby filmy wyglądały na ile to możliwe zgodnie z rzeczywistością.

Edited by Gieferg
1 godzinę temu, Gieferg napisał:

Film (ten pierwszy) bardzo fajny, ale dramatyzm podkręcony o jakieś 500% . Tam faktycznie blisko przepaści jest się tylko chwilami i w zasadzie żadne z trudniejszych miejsc się koło nich nie znajduje. Pokazałem żonie ten podkręcony fragment z kominka i spytałem czy by to przeszła, stwierdziła, że raczej nie, na co jej mówię, że już to zrobiła 😄

Ja tam raczej rybie oko jestem skłonny niwelować ustawieniami kamery, żeby filmy wyglądały na ile to możliwe zgodnie z rzeczywistością.

Dzięki za uwagi 🙂 Chciałem pokazać szerszy plan, ale chyba to jednak nie jest za dobry pomysł. Zostawię w takim razie "normalny widok" w następnych filmach. 👍

• Like ! 1

Przygotowując się do wyjścia na Kościelec  szukałam informacji o nim i trafiłam między innymi na to forum. Prawdę mówiąc, gdy zobaczyłam filmik to mi się Kościelca odechciało, pomyślałam, że to dla mnie zbyt duży hardcore. Ale jednak poszłam i chociaż gdy  schodziłam złapał mnie deszcz z gradem to nawet po mokrej skale dało sie spokojnie zejść, zachowując większą  uwagę i ostrożność. Przynajmniej ,,rynna" była rynną nie tylko z nazwy ale przepływającej przez nią rzeki wody.

• Like ! 5