Jump to content

Loki

Member
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kochani, to ja się jeszcze podepne pod temat... Szukam kurtki na lato, może być na gore... ale przy okazji czegoś na trochę chłodniejsze i zimniejsze pory roku... do tej pory miałem Columbie 3w1 z podpinką taka jak koc foliowy z apteczki ? fajnie izolowalo od zimna, ale przy dłuższym marszu zimą pociłem się jak wszyscy diabli, mimo, że pod spodem miałem tylko zwykłą bawełnianą koszulkę z długim rękawem... na razie nie szukam konkretnego modelu, ale gdybym mógł Was prosić o wskazanie właściwej drogi w poszukiwaniach, to byłbym bardzo wdzięczny ?
 2. Ostatecznie okazało się, że Mama ma straszne parcie na kolor i logo ? powyższą patagonie w kolorze koralowym ściągnąłem specjalnie z Niemiec ? ale Mama jest zachwycona ? sobie wziąłem capstone 32 z thule i ojciec mi go gwizdnął... dobrze, że są wyprzedaże :D
 3. Czołem Ludziska! Wieki całe mnie tu nie było i już pojawiam się z zapytaniem o radę dotycząca sprzętu... szukam plecaków dla moich rodziców który są w wieku ok. 60 lat... chcą ze mną pojechać latem w Tatry i planujemy kilka jednodniowych wypadów raczej w Tatry zachodnie, albo na Czerwone Wierchy ? mam tu kilka propozycji i chciałbym poznać Waszą opinię, albo poznać Wasze propozycje ? Mama: https://8a.pl/plecak-damski-patagonia-nine-trails-pack-26-l-black https://8a.pl/damski-plecak-thule-stir-28-dark-forest Tata: https://8a.pl/plecak-turystyczny-osprey-stratos-26
 4. Loki

  Swinica, Koscielec

  @jaaga76 @Gieferg przyznaje się bez bicia, że kolejny dzień po zdobyciu Rysow to makabra... bez dwóch ketonali nie zebrałbym się z łóżka... fakt jest taki, że psychicznie zmęczyło i zniszczyło mnie schodzenie... nigdy nie byłem w tak eksponowanym miejscu ? ale ostatecznie udało się bez wzywania TOPRu ? jestem zadowolony, ale zmęczony ?
 5. Loki

  Swinica, Koscielec

  @jaaga76 co jak co, ale na zimne piwo i gorący prysznic/kąpiel po mega wysiłku zawsze mam siłę ? potem ewentualnie pizza, a w górach oscypki i kwaśnica i życie nabiera sensu ?
 6. Loki

  Swinica, Koscielec

  Dlatego piwo kupię wcześniej i wstawię do lodówki, żeby już czekało zimne ? a ewentualne zakwasy przechodzę zanim się pojawią ?
 7. Loki

  Swinica, Koscielec

  @Zośka właśnie zastanawiam się którędy będzie łatwiej zacząć, żeby nie zajechać się na starcie...
 8. Loki

  Swinica, Koscielec

  @Luk_ na dzień wcześniej planuje Rysy ? nie chciałbym zdechnąć ? to będzie urlop w stylu wpier*** ?
 9. Loki

  Swinica, Koscielec

  Jedyne co może mnie powstrzymać to pogoda i kondycja ?
 10. Loki

  Swinica, Koscielec

  Hej Ludziska, przyszedł mi do głowy szatanski pomysl ? wybieram się na początku września na Świnice. Biorąc pod uwagę fakt, że szlak z Zawratu na Świnice jest zamknięty, to pójdę od Kasprowego przez Liliowe... potem Swinica i Karb ? będę w okolicy, to może zajdę i na Kościelec, jeśli siły pozwolą ? co myślicie? Jeśli uważacie to za kretynizm, to też piszcie ?
 11. Kochani, jak już pojawił się temat Rysow, to chciałbym zapytać, czy ktoś z Was orientuje się którędy można podejść na na te magiczne slowackie 2503m.n.p.m? Nie bardzo mogę znaleźć jakiś szlak ? jakieś propozycje, wskazówki? Będę wchodził od polskiej strony ?
 12. No tak ? musisz to wszędzie wnosić i znosić ? tak z innej beczki: gdzie znalazłaś takiego misia wedrowniczka?
 13. Loki

  Wybór lonży

  @sickboy777 dzięki za radę, ale ostatecznie kupiłem już Petzla, bo nagle okazało się, że w polskich sklepach zaczęły znikać w logicznych cenach i musiałem się trochę pospieszyć...
 14. @Gieferg Robi się coraz ciekawiej ? ale dobrze poznać opinię ludzi, którzy tam byli ? jeszcze miesiąc, ale ciesze sie jak dziecko, bo długo czekam już na ten moment ?
 15. @Mateusz Z czyli koło 4 pobudka ? już teraz jestem tak nakręcony, że wiem, że wstanę ? @jaaga76 wypad planuję na początek września, więc mam nadzieję, że temperatura i pogoda będą bardziej wakacyjne ? ale zobaczymy na miejscu ?
×
×
 • Create New...