Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/05/2021 in Blog Comments

 1. Środek śnieżnej zimy to świetna okazja żeby wrócić wspomnieniami do ciepłej, kolorowej, jesiennej przygody w Bielovodskiej Dolinie. To była naprawdę urocza wycieczka😍 @Mnich Moderator pamiętasz?☺️
  6 points
 2. Dokładnie dwa lata temu zamieściłam ten wpis o moim zachwycie nad pięknem Morskiego Oka w zimowej scenerii. Od tamtej pory nie raz bywałam w tym miejscu o różnych porach roku a moje zauroczenie i podziw nie zmalało ani trochę. Tylko doświadczanie piękna natury fascynuje ciągle tak samo i nigdy nie może się znudzić. Kilka fotek z ostatniego weekendu.
  6 points
 3. To jest jedna z największych zagadek tatrzańskich, dlaczego jeszcze do tej pory się nie dowiedziała 😂 Myślę że to jednak zbyt wymagający szlak dla morskoocznych 🤣
  3 points
 4. nie piszcie tyle fajnego o tej Dolinie bo jeszcze morskooczna stonka się dowie
  2 points
 5. @vatrapięknie piszesz, bardzo przyjemnie się to czyta 🙂 Wyobraźnia pracuje, wspomnienia wracają... Poproszę o więcej!
  2 points
 6. @vatra napisała: "Idąc dalej Drogą pod Reglami, w pobliżu wejścia do Doliny Białego, spotykam miniaturowy wodospad. Jest to potok Spadowiec, który przepływa przez dolinę o tej samej nazwie i właśnie w tym miejscu opada po skałach tworząc urocze szumiące kaskady". Oto i on - czerwcowy Wodospad Spadowiec ?
  1 point
 7. @vatra i @jaaga76 tak nieśmiało zapytam czy i ja mógłbym zapisać się do Waszego fan clubu doliny, o ile oczywiście lista nie jest już zamknięta ☺️? Co prawda byłem tam tylko kilka razy ale za to trzy razy w ostatnim sezonie i planuję kolejne ☺️. Zadowoli mnie nawet zwykłe - szeregowe członkostwo ?.
  1 point
 8. Jeśli ktoś szuka spokoju to Białą Wodą jest pod tym względem geniala ( pod innymi również). Razem z @vatra mamy prawie fan club tej doliny ?.
  1 point
×
×
 • Create New...