Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/09/2022 in Blog Comments

 1. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy niesamowity urok tego miejsca sprawił, że nieco ponad trzy tygodnie później znowu wracamy na Wysoki Wierch. Tym razem wędrujemy od strony Leśnickiego Siodła. Na słowacką przełęcz docieramy samochodem jadąc od Czerwonego Klasztoru. Tym razem jesteśmy sami na jednym z najbardziej malowniczych pienińskich szlaków. Ścieżka prowadzi wśród łagodnie wznoszących się zielonych pagórków. Patrzymy ja urzeczeni na soczyście zielone łąki bogato okraszone drobinkami kolorowych kwiatów i błękitne niebo przystrojone strzępiastymi chmurkami. Cały ten niesamowity widok ota
  5 points
 2. Jaki ładny ?☺️ Przy okazji chcę powiedzieć, że już wkrótce pojawi się dalszy ciąg historii o Wysokim Wierchu bo w międzyczasie byliśmy na nim jeszcze kilka razy ?
  4 points
 3. Ten na którego wiodą wszystkie drogi , dzisiaj ,widziany z Wysokiej
  4 points
 4. I ja tam byłem, delektowałem się widokami i nawet piwo wypiłem ? @vatra- pięknie napisane, masz talent ?
  4 points
 5. Dzięki @Mnich Moderator? Jeżeli dotknie się piękna i się je przeżyje to łatwiej o nim pisać ?
  3 points
 6. @wjesna dziękuję bardzo, miło mi to czytać ale Ty idź na Wysoki Wierch i sama zobacz że tam naprawdę jest super i nie da się tego inaczej opisać? ☺️
  3 points
 7. @vatraTy jak już opiszesz wycieczkę to mistrzostwo świata, już nawet zdjęcia schodzą na dalszy plan.
  3 points
 8. Jeszcze to ...przecież to czysta poezja ??
  3 points
 9. "Rozległy widok na kilka okolicznych pasm górskich z koroną tatrzańskich szczytów na czele, lekko falujące morze zieleni udekorowane kępkami bujnych zarośli i samotnych drzew majestatycznie unoszących się nad ukwieconą łąką." @vatra niedawno wróciłaś po krotkiej nieobecności tutaj ale forma wciaż mistrzowska, brawo ?? I bardzo dziękuję ?
  3 points
 10. I co ciekawe każdy ma jakieś "swoje" miejsce. Niekoniecznie ktoś inny się nim zachwyca ale dla nas właśnie to jest to najlepsze.
  3 points
 11. Nie ma piwa, chipsów i innych tego typu atrakcji nie ma "turystów".
  3 points
 12. To jest jedna z największych zagadek tatrzańskich, dlaczego jeszcze do tej pory się nie dowiedziała ? Myślę że to jednak zbyt wymagający szlak dla morskoocznych ?
  3 points
 13. Dokładnie dwa lata temu zamieściłam ten wpis o moim zachwycie nad pięknem Morskiego Oka w zimowej scenerii. Od tamtej pory nie raz bywałam w tym miejscu o różnych porach roku a moje zauroczenie i podziw nie zmalało ani trochę. Tylko doświadczanie piękna natury fascynuje ciągle tak samo i nigdy nie może się znudzić. Kilka fotek z ostatniego weekendu.
  3 points
 14. Wszystkie góry ładne, po prostu do jednych jest bliżej a do innych dalej:)
  2 points
 15. Jeśli tak uważasz to może czas wstąpić do fan-clubu ...... widoczki czekają
  2 points
 16. 2 points
 17. @vatra pięknie napisane. Będę Cię cytować. A konkretnie... Jak to zwykle bywa gdy człowiek daje się zauroczyć, omamić pięknem... nie wiadomo dlaczego, nie wiadomo skąd... wiatr przywieje tęsknotę a ona zostaje, zadomawia się i nie potrafisz już wytłumaczyć dlaczego wracasz ciągle w te same miejsca do tych samych wspomnień...
  2 points
 18. Nie wiem kiedy to nastąpi bo ostatnio cienko z czasam. Raz szlam na Wysoką i potem poszłam dalej na Jaworzyne i schodziłam przez Białą Wodę. Pamiętam, że trasa była bardzo przyjemna. Pieniny jesienią szaleją z kolorem, to im trzeba przyznać.
  2 points
 19. Jeśli będziesz chciała ominąć Wysoką i iść Homole - Połonina Kiczera-Durbaszka -Wysoki Wierch daj znać podeślę mapkę jak iść poza szlakiem
  2 points
 20. Masz rację @vatra. Są takie miejsca w gorach do których chcemy wracać a kiedy już tam jesteśmy to czujemy się inaczej niż wszędzie?
  2 points
 21. @vatraładnie to opisałaś,naprawdę ładnie......
  2 points
 22. Ech, myslalam, ze tam już zaspy, a tak to tak samo mam za oknem ?
  1 point
 23. nie piszcie tyle fajnego o tej Dolinie bo jeszcze morskooczna stonka się dowie
  1 point
 24. Środek śnieżnej zimy to świetna okazja żeby wrócić wspomnieniami do ciepłej, kolorowej, jesiennej przygody w Bielovodskiej Dolinie. To była naprawdę urocza wycieczka? @Mnich Moderator pamiętasz?☺️
  1 point
 25. Jeszcze taki widoczek, zdjęcie co prawda nie jest zrobione przeze mnie ale taki obrazek wisi u mnie na ścianie ?
  1 point
 26. Możecie mnie dopisać - straciłem już rachubę, ale od czasu wejścia do strefy Schengen byłem już tam przynajmniej 12 razy ?
  1 point
 27. Jeśli ktoś szuka spokoju to Białą Wodą jest pod tym względem geniala ( pod innymi również). Razem z @vatra mamy prawie fan club tej doliny ?.
  1 point
 28. Tak pięknie piszesz o tej dolinie, że postanowiłem dodać również coś od siebie ☺️. Całą Bielovodską przeszedłem już jakiś czas temu dwukrotnie ale jeszcze wtedy nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Coś się jednak zmieniło w zeszłym roku. Była końcówka czerwca piękna pogoda prognozy również obiecujące wiec plan był taki zdobyć Rohatkę i Małą Wysoką podczas jednego wyjścia. A dokładnie szybko przejść przez dolinę później Rohatka szybkie zejście, podejście na Polski Grzebień i na koniec Mała Wysoka i powrót ta samą drogą przez Dolinę Białej Wody na Łysą Polanę. Jak wiadomo życie często
  1 point
×
×
 • Create New...