Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/18/2021 in Blog Comments

 1. Jeszcze taki widoczek, zdjęcie co prawda nie jest zrobione przeze mnie ale taki obrazek wisi u mnie na ścianie ?
  7 points
 2. Dzisiaj ponownie odwiedziłam Bór na Czerwonem szukając oczywiście śladów wiosny. I znowu zaskoczył mnie urok tego miejsca. Tym razem oprócz pojawiającej się tu i ówdzie świeżutkiej zieleni, urzekł mnie świergot ptaków i zapach... cudowny zapach lasu. Szkoda że na zdjęciach tego nie widać.
  6 points
 3. Tak pięknie piszesz o tej dolinie, że postanowiłem dodać również coś od siebie ☺️. Całą Bielovodską przeszedłem już jakiś czas temu dwukrotnie ale jeszcze wtedy nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Coś się jednak zmieniło w zeszłym roku. Była końcówka czerwca piękna pogoda prognozy również obiecujące wiec plan był taki zdobyć Rohatkę i Małą Wysoką podczas jednego wyjścia. A dokładnie szybko przejść przez dolinę później Rohatka szybkie zejście, podejście na Polski Grzebień i na koniec Mała Wysoka i powrót ta samą drogą przez Dolinę Białej Wody na Łysą Polanę. Jak wiadomo życie często
  5 points
 4. Jeśli ktoś szuka spokoju to Białą Wodą jest pod tym względem geniala ( pod innymi również). Razem z @vatra mamy prawie fan club tej doliny ?.
  4 points
 5. @vatra napisała: "Idąc dalej Drogą pod Reglami, w pobliżu wejścia do Doliny Białego, spotykam miniaturowy wodospad. Jest to potok Spadowiec, który przepływa przez dolinę o tej samej nazwie i właśnie w tym miejscu opada po skałach tworząc urocze szumiące kaskady". Oto i on - czerwcowy Wodospad Spadowiec ?
  3 points
 6. @vatranapisała: Na szczęście szafran spiski czyli krokus kwitnie nie tylko na kilku uprzywilejowanych polanach w Tatrach ale można go podziwiać również w Gorcach, na Pilsku i Wielkiej Raczy w Beskidzie Żywieckim, na Leskowcu i w Beskidzie Wyspowym. Ku mojemu zdziwieniu nawet trafiły się na małej polance w drodze na Policę ? niedaleko Krowiarek, nie wyszły tak piękne jak na Twoich fotkach, Gorczańskie nie było ich też za wiele ale i tak, że w ogóle tam rosły było sporym zaskoczeniem ? więc pozwoliłem sobie je tutaj dodać ?.
  3 points
 7. @vatra znalazłem fotki Doliny Strążyskiej z czerwca ubiegłego roku, oczywiście nie są tak piękne i bezludne jak Twoje zimowe ?
  3 points
 8. @vatra nie miałaś czasem czegoś do załatwienia w Zakopanem? Żeby przy okazji jakąś górkę odwiedzić?
  2 points
 9. @vatranapisała: "Lekko przejęta weszłam na zamarzniętą taflę największego tatrzańskiego jeziora, które przecież tyle razy oglądałam mieniące się różnymi odcieniami błękitu i zieleni, falujące i igrające ze światłem i wiatrem. Ciekawe wrażenie! Stojąc na środku stawu mogłam podziwiać majestat, potęgę i niewiarygodne piękno!!! Okraszone śniegiem dostojne Mięgusze... tajemniczy, zakapturzony Mnich... Cubryna... Piękne..." Zdjęcia są przepiękne ?. A Twój piękny, poetycki opis .... super się to czyta ?. Ps. @vatra pisz proszę jak najwięcej bo naprawdę, potrafisz to robić niesamo
  2 points
 10. @vatrajak Ty pięknie piszesz! Zachwycają mnie Twoje opisy przyrody, ta łamana gałązka, palac leśnych skrzatów, opis Siklawicy...samo się czyta, oczy suną po pięknych, poetycko i trafnie oddających urodę, słowach.
  2 points
 11. @vatra musimy zmienić nicki... ? Prezesko ???
  2 points
 12. No dobra..... muszę chyba na to przystać bo macie przewagę liczebną i jesteście założycielkami fanklubu ☺️. A czwóreczka fajna cyfra ?
  2 points
 13. Pełna zgoda!!! Legitymacja nr 4 przyznana dla @Krzysiek Zd ?
  2 points
 14. Oczywiście tak, ale jest jeden warunek?...rozpalasz ognisko?
  2 points
 15. Jestem jak najbardziej za ☺️. Czyli mam rozumieć, że moja prośba została rozpatrzona pozytywnie ??
  2 points
 16. @Artur S masz legitymację honorową ???
  2 points
 17. Możecie mnie dopisać - straciłem już rachubę, ale od czasu wejścia do strefy Schengen byłem już tam przynajmniej 12 razy ?
  2 points
 18. Może być też dolinka ?
  1 point
 19. A co powiecie na biwak klubowiczów na polanie pod Wysoką???
  1 point
 20. @vatra i @jaaga76 tak nieśmiało zapytam czy i ja mógłbym zapisać się do Waszego fan clubu doliny, o ile oczywiście lista nie jest już zamknięta ☺️? Co prawda byłem tam tylko kilka razy ale za to trzy razy w ostatnim sezonie i planuję kolejne ☺️. Zadowoli mnie nawet zwykłe - szeregowe członkostwo ?.
  1 point
 21. No niestety ..... chyba wszyscy tak myśleliśmy, ale rzeczywistość covid_owa jest jaka jest i trzeba sobie jakoś z tym radzić. Oby tylko nikomu "mądremu" nie przyszło do głowy zamykać szlaki. ?
  1 point
 22. Ten wpis robiłam prawie rok temu i myślałam wtedy, że za rok covid będzie tylko przykrym wspomnieniem i że będzie można swobodnie, bez obaw przemieszczać się wszędzie. Niestety jest inaczej. Chociaż dobrze że przynajmniej szlaki nie są zamknięte.
  1 point
 23. Nie będą oryginalny też uważam, że zimą Strążyska wygląda piękniej ?. A Twój opis i oczywiście zdjęcia jeszcze to piękno 'podbija' super się czyta ?
  1 point
 24. Kolejna wizyta w Bielovodskiej Dolinie. Tym razem nieco inaczej niż zwykle bo wcześniej, dalej i ciekawiej? Z Łysej Polany wyruszyliśmy dokladnie o 4.37. Przy wejsciu na szlak sama nie mogłam uwierzyć, że o takiej porze, w świetle czołówki, wchodzę do Bielovodskiej, gdzie według mojej teorii, za każdym drzewem stoi wygłodniały niedźwiedź? Kiedy jednak robiło się już szarawo i żaden miś się nie pojawiał, mogliśmy już tylko podziwiać, podziwiać... bez końca... Ileż tam jest piękna!!! Przejrzysty strumień, prastary zielony las, muśnięte wschodzącym słońcem skaliste wierzcholki gór, kaskady wod
  1 point
×
×
 • Create New...