Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/22/2021 in all areas

 1. W dniu dzisiejszym wyruszyliśmy jak w tytule> Zaparkowaliśmy tam gdzie ostatnio i wyruszyliśmy czerwonym szlakiem w górę. Ludzi trochę było ale jak na standarty polskie to niewielu. Sporo ludzi pozostało w Rohackim Bufecie a my Smutną Doliną zielonym szlakiem podeszliśmy do Wielkiego Rohackiego Stawu. Szlak fajny widokowy ,nie trudny. Szliśmy sobie powolutku jak zwykle tu zdjęcie tam krótki odpoczynek. Dzisiaj byli z nami przyjaciele spod Wadowic.Doszliśmy do stawu posiedzieliśmy trochę po napawaliśmy się atmosferą gór i zeszliśmy w dół. Była koncepcja zamknięcia kółka i zejścia z drugiej
  6 points
 2. Rodzinna niedziela na Baraniej Górze. Niby słonecznie ale widoki przymglone?
  5 points
 3. Opcje na ten dzień były dwie- Rysy od słowackiej strony albo Koprowy Wierch. Wszystko miało zależeć od od tego czy idziemy sami czy dołączą do nas znajomi ale jak zwykle zależało od czegoś zupełnie innego i tym razem nie była to mgła ani chmury ale czynnik ludzki. Ale po kolei...... Znajomi przyjechali w Tatry tylko na dwa dni i tylko po to żeby wejść na Rysy a ponieważ wcześniej byli tylko na Kopie Kondrackiej zaproponowaliśmy im słowacki wariant wejścia jako łatwiejszy i mniej oblegany przez turystów. O 6.00 zaparkowaliśmy auto na parkingu Popradske Pleso i wyruszyliśmy zdobywać najwyższy sz
  2 points
 4. Proszę? Oto główny bohater!
  2 points
 5. Też tyliśmy niedawno na Koprowym ? Widoki faktycznie zacne. Po drodze widzieliśmy pielgrzymki na Rysy, a my sami na szlaku i przez chwile również na szczycie. Po drodze trochę śnieg dawał w twarz (18 sierpnia) ale skończyło się całkiem ładną pogodą ?
  2 points
 6. 1 point
 7. @Andziaciesz się, że misie już konsumowały ???. Rozumiem Twoje poruszenie doskonale - na spotkanie z niedźwiedziem człowiek nigdy nie jest przygotowany ? (nawet jak o nim marzy).
  1 point
 8. 5.30 czas start ruszamy w kierunku Łysej Polany skąd niebieskim szlakiem planujemy wdrapać się Polski Grzebień,Małą Wysoką i Rohatkę. Jeszcze nie wiemy że plan nie powiedzie się w 100%. Drepczemy spokojnie ,podziwiamy widoki nieśmiało wypatrując Polany pod Wysoką gdzie planowałyśmy popas. 3 godziny mijają a polany jak nie było tak nie ma.Mijamy kilka dużych kamoli i w ich otoczeniu planujemy napełnić brzuchy. Szczęśliwie na horyzoncie pojawia się człowiek (pierwszy tego dnia),grzecznie zapytujemy o polanę która o zgrozo już dawno została za nami.Coż za rozczarowanie.Zgubić pola
  1 point
 9. @Zośka chyba zacznę jeździć w Tatry w tym samym terminie, co Ty ?. Piękna pogoda, wyprawa i fotki??. Nawet bez psów też bym chyba wybrała Koprowy (tym bardziej, że na nim jeszcze nie byłam).
  1 point
 10. Widoki piękne, szkoda tylko że zdjęć malutko ? i przede wszystkim brak fotek głównych bohaterów.
  1 point
 11. @Fibi te wycieczki były super ale reszta już nie bardzo. Spod Krywania przegonił mnie deszcz i chyba już powoli tracę motywację i nadzieję na widoki ze szczytu. A drugi tydzień upłynął na moczeniu w termach, zwiedzaniu zamku, jazdy kolejką z parowozem i krótkich wycieczkach na Karb i do Piątki bo deszcz padał albo do południa albo po.... Aha. Jeszcze był Turbacz i Lubań. Chyba tez mam jakieś fotki do pokazania?
  1 point
 12. A wiesz, że tym razem była w nim woda.... i to zielona ?
  1 point
 13. Zawsze boję się spotkania z niedźwiedziem. Z jednej strony ciekawość i chciałabym go zobaczyć ale jakby stanął na mojej drodze to zawał murowany ?
  1 point
 14. Mnie się mega podobało,koleżance również Na pewno powtórzymy tym razem od Smokowca . Fajna zabawa była również na Bystrej Ławce choć czułyśmy niedosyt żelastwa ?
  1 point
 15. Ja widziałem 28.09.2016r.
  1 point
 16. Nie, popatrzyliśmy na siebie przez chwilę i każde poszło w swoją stronę
  1 point
 17. Wiesz, nie chce wyrokować, ale podejrzewam, że lepiej być przed taką osobą niż za ?
  1 point
 18. A ja przez prawie dwa tygodnie codziennie przejeżdżałam granicę w Jurgowie i nikogo nie było. Tylko buda stała...pusta.
  1 point
 19. @Mateusz Z być może zaczynają kontrole później. Po 5 nikogo nie było. W drodze do i z Szczyrbskiego Jeziora też nikt nas nie kontrolował w ostatni weekend.
  1 point
 20. Niedzielny poranek na zboczach Bystrej
  1 point
 21. @Mateusz Z jesteś mistrzem wschodów ☀️? Naprawdę to jest piękne?
  1 point
 22. Wschód Słońca z Baranich Rogów
  1 point
 23. Kilka zaległych wschodów.
  1 point
 24. 1 point
 25. Do północy była widzialność przywoita - wydawało mi się, że gdzieś tam na horyzoncie majaczy sylwetka Giewontu, ale to chyba Okocim Dubeltowe...
  1 point
 26. Jakby fschót, tam musi być cywilizacja!
  1 point
 27. @Artur S kto rano wstaje......ten ogląda takie wschody?
  1 point
 28. Ja podrzucam dwa wschody! Jeden z naszej Sokolicy, drugi z włoskiego Gran Cir ❤️
  1 point
×
×
 • Create New...