Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/26/2020 in all areas

 1. Witam, wybraliśmy się z żoną na zakończenie sezonu 2019 w Tatrach na drogę która chodziła mi po głowie dość długo. Zawsze jednak, wygrywały drogi dłuższe, trudniejsze. W październiku 2019 była piękna, iście letnia pogoda. Zapadła decyzja - zróbmy w końcu tą Sprężynę Sprężyna VI+ autorstwa Macieja Gryczyńskiego na zachodniej ścianie Kościelca - mimo, że krótka - należy do klasyków Doliny Gąsienicowej, jak i polskich Tatr. Droga obowiązkowa dla każdego, kto wspina się w tych trudnościach. 26.10.2019 Pierwszy wyciąg dość łatwy, po dobrych chwytach i stopniach. Drugi wyciąg ( klucz
  6 points
 2. Taki dziś wał halny nad Pasmem Policy o zachodzie słońca....
  5 points
 3. 3 points
 4. To też sobie nuciliśmy. Trochę smutne, ale jakże piękne i przejmujące. W ogóle Stachura to był gość. Tak jak my - kochał wędrówki i naturę.
  2 points
 5. A moja pierwsza przeczytana książka o Tatrach to ta...
  2 points
 6. trochę duży jak na podróż pierwsza książka o Tatrach jaką przeczytałem w życiu
  2 points
 7. Noo... jeśli stoję w miejscu, to znaczy, że się cofam? ? Znaczy tak bym się czuł, gdym kupił to samo co już miałem, nie licząc na jakiś progress... To co proponujesz zupełnie nie trzyma się pleców - w sumie niezależnie od producenta wydaje mi się wicznei tym samym workiem czy to mil-tec, texar czy inne magnum. Daawno, daawno temu Vaude miał w ofercie fajne plecaki o fasonie 'skorupy żółwia', w kórych można było nawet podbiegać z zarzuconym jednym ramieniem, bez obaw, iż się zsunie i zacznie gdzieś powiewać na łokciu.
  1 point
 8. Pięknie jest dzisiaj w Beskidach ☺
  1 point
 9. Wodospad Obrowski - Fotka zrobiona miesiąc temu w Dolinie Małej Zimnej Wody. Pogoda dopisała wtedy,było super?.
  1 point
 10. To też dobry pretekst, żeby się po prostu gdzieś ruszyć. W wiele miejsc bym nigdy nie zaglądnął, gdyby nie KGP, a to że są to pagórki mało ambitne, no cóż. Na czas ograniczeń, fajna alternatywa ?
  1 point
 11. Zgadza się! Świńska to góra i już. Stąd też i jej nazwa. I mnie w lipcu powstrzymała jędza jedna! Ale się nie dałem. We wrześniu temat powtórzyłem i taki oto materiał udało się z tego/tych wejść stworzyć. zapraszam do oglądania ?
  1 point
 12. @Mnich Moderator normalnie aż usłyszałam w głowie jak to śpiewasz hahahahah ?
  1 point
 13. @Kacha, a tu w innej wersji ?
  1 point
 14. No dobra, wiem, że nie o górach, ale w tej smutnej, covidowej rzeczywistości chciałem Wam zafundować trochę afrykańskiego słońca. Dla mnie to muzyczna petarda ?
  1 point
×
×
 • Create New...