Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/11/2020 in all areas

 1. Ja na Kozim byłam latem i dlatego pytałam o zimę. Mam raczki, ale nie mam raków i zastanawiam się, czy raczki dadzą radę? Chodzi głównie chyba o zejście, bo na wejściu myślę, że dadzą radę ? Na zdjęciu widok z Koziego 4.07.2016
  4 points
 2. Anno widoki faktycznie były piękne ale i warunki mieliśmy świetne.Ktoś kto używa raków na pewno sobie poradzi wchodząc na Kozi Wierch z Dolina Pięciu Stawów.Nie mieliśmy problemów z wejściem. Do czego by to porównać ? ? O czułem się(kondycyjnie) jakbym wchodził zimą na Kopę Kondracką. Przyznam Ci się,że na samym Kozim Wierchu byłem pierwszy raz?. W zeszłym roku próbowałem iść od Murowańca ale na Koziej Przełęczy musiałem zawrócić.Tam było mi trudniej. Trasa z 5ki na Kozi bardzo przyjemna.Polecam?A jak trafisz na pustki,tak jak ja to nic tylko siedzieć i podziwiać?.
  4 points
 3. Witajcie ? Pod koniec zeszłego roku powiedziałem sobie,że wejdę na Kozi Wierch w zimie.Taki miałem założenie. Korzystając z wolnego w pracy i to w środku tygodnia,decyzja zapadła-Tatry.Prognozy były bardzo optymistyczne. Wyjechaliśmy w piątkę w nocy.Bezchmurne gwieździste niebo wprawiło nas w dobry nastrój.W Palenicy Białczańskiej byliśmy rano,akurat świtało. Ustaliliśmy,iż idziemy do Doliny Pięciu Stawów Polskich,a tam zdecydujemy.? Ruszyliśmy w stronę Wodogrzmotów Mickiewicza,a następnie Doliną Roztoki do schroniska.Zapowiadał się fajny dzień.Na szlaku cisza i spokó
  3 points
 4. Z widokiem na piątkę ?
  3 points
 5. @Anuś Wyobraź sobie, że to właśnie Twoje zdjęcia z Gęsiej zmotywowały mnie żeby tam pójść! No i super! To było bardzo łatwe, ciekawe no i widoki rewelacyjne? Teraz już myślę o Grzesiu? A Ty co planujesz?
  2 points
 6. Ostatnio ktoś spytał dlaczego tak wracam w te góry i zaczęłam się zastanawiać. Bo w Tatrach w sumie jest wszystko. Jest samotność, dzika przyroda, wiatr, czasem deszcz czy mgła. Lubię wiedzieć, że tam są. Gdy tylko jest mi smutno, uciekam myślami w góry. Chciałabym mieć dom w górach.
  2 points
 7. Dziękuję.Tak to jeden z moich najbardziej udanych wyjazdów w Tatry i plan zrealizowany w 100%?. Mieliśmy okazję zobaczyć Toprowców w akcji.
  2 points
 8. To ja. A jeśli się nie rozłoży to kamzik zje ? Przecież po to właśnie stoją śmietniki przy schroniskach? ?
  2 points
 9. @vatra Podchodziłam bardzo powoli robiąc cały czas zdjęcia. Ta jedna została na szlaku i to nie ja ją wystraszyłam, ale niechcący mąż, upadł mu kijek. A byłam już prawie przy niej i sama jestem ciekawa, co działoby się dalej? Która zeszłaby ze szlaku, ja czy ona? ?
  2 points
 10. @vatra Nie miałam okazji zimą spotkać kozic, chyba chowały się przede mną ? Latem sporo ich widywałam ? Nawet były takie, które nie chciały zejść ze szlaku ?
  2 points
 11. @Anna M.Na pewno kozice wyglądają tak samo uroczo i latem i zimą??
  2 points
 12. Piękno Tatr tworzą nie tylko wysokie, skaliste szczyty, zielone kosodrzewiny i szumiące wodospady oraz spotykane z większym lub mniejszym entuzjazmem zwierzątka! Mieszkańcy Tatr doczekali się swojego wątku na Forum więc teraz czas na stworzenie tatrzańskiego kwietnika! Pokażcie tutaj zdjęcia kwiatówi i innych ciekawych roślin i napiszcie, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Być może znacie też ich nazwę a jeżeli nie, to z pewnością jest tutaj wielu specjalistów, którzy je rozpoznają, nazwą i jeszcze podpowiedzą w której części Tatr można je spotkać i podziwiać! Wierzbówka kiprzyca. Jest ba
  1 point
 13. Siemanko ? Z braku czasu na Tatry (w niedzielę praca), wybrałem się na trening na Małą Fatrę. https://mapa-turystyczna.pl/route/y2c3 Było warto:
  1 point
 14. Dobry kierunek myślenia @Anuś jak zobaczę Twoje fotki... to może... ?!?
  1 point
 15. @karpasani no nie dziwię się że udany, szczyt zacny i to w zimie ... gratki ?
  1 point
 16. Miło mi to słyszeć @vatra ja nie mam właściwie zadnych konkretnych planów, może jakiś spontan .... myślałam o Giewoncie zimą ? no i czytam jak @karpasani pisze, o kozim że z piątki całkiem łatwo to też mi daje do myślenia.... powiem że bardzo.... ?
  1 point
 17. "W górach jest wszystko co kocham" - ks. Tischner Tak mi się skojarzył ten cytat. Bardzo go lubię i często do niego wracam. Dla mnie góry są jak dom rodzinny, do którego ciągle wracam i w którym czuję się najlepiej.
  1 point
 18. Rejon Suchych Czub Kondrackich w drodze z Kasprowego Wierchu na Kopę Kondracką.
  1 point
 19. @vatra super fotki ? pięknie tam prawda, to chyba jedno z tych miejsc do których można wracać i nie ma nudy ? zawsze miło się patrzy na takie " Gwiazdy"
  1 point
 20. @karpasani zdjęcia piękne, wycieczka pewnie na długo pozostanie w pamięci ? gratuluję ?
  1 point
 21. Sierpień - w kierunku Małej Wysokiej ? PS. Trasa dla cierpliwych ?
  1 point
 22. - nie lubię znajdować śmieci - nie lubię docierającego do mnie zapachu fajek, widoku ludzi gaszących pety gdzie popadnie i wciskających to gówno pod kamień - nie lubię głośnych ludzi, drących jape, naprutych i chowających puszki po piwie pod kamień, za drzewo, w krzaki, - wszystkich ktorzy uwazaja ze mozna wywalic skórkę po bananie, bo sie przeciez rozlozy - wszystkich smieszkow zostawiajacych pełne puszki piwa na szczycie, albo rozne gacie jako sztandary - irytuje mnie zostawianie plastiku przy nablizszym schronisku itd. itd. mozna byc wymieniac..
  1 point
 23. Po południowej stronie, masz na myśli na Słowacji?
  1 point
 24. @Anna M. I co, musiałaś ustąpić?? Kozice są śliczne! Chyba przyzwyczaiły się do obecności ludzi na szlaku i może dlatego nie uciekają.
  1 point
 25. Ja korzystałam i z roweru i "pociągu", żeby skrócić sobie szlak. Przeważnie jednak nocuję w schronisku, na drugi dzień z rana jestem prawie już na szlaku, nie mówiąc o tym, jak piękne są wschody i zachody w dolinie ?
  1 point
 26. @karpasani Piękne zdjęcia i przepiękne widoki! Zapewne byłeś na Kozim i w lato. Jak porównałbyś obydwa wejścia, które trudniejsze? Wiem, że zimą nie zawsze oznacza trudniej, ale jak jest tutaj, w wypadku Koziego?
  1 point
 27. Zajebisty warun. Super fotki. W sobotę 08-02 byłeś?
  1 point
 28. W drodze na Świnicę , panorama Krywań - Tatry Zachodnie
  1 point
 29. Trudne. Może Dolina Pańszczycy ze szlaku na Krzyżne?
  1 point
 30. Zimowy trening...bezcenny ?
  1 point
 31. https://portaltatrzanski.pl/slowacja/eurolinia-tatry-rozklad-jazdy-do-oravic-i-doliny-rohackiej,2683 http://www.strama.eu/rozkady-jazdy/166-rozklad-jazdy-autobusow-linii-poprad-sk-zakopane-pl-30377197 Bardzo często w sezonie korzystam ze Stramy
  1 point
 32. Podepnę się ? jak dojechać na słowackie szlaki z Zakopanego (ew. bezpośrednio z Krakowa)? Wiem, że kursuje od niedawna Eurolinia Tatry i Leoexpress (choć chyba zawiesza te kursy od marca??). ?
  1 point
 33. Oczywiście fotek nie ma co porównywać z widokiem na żywo ? Jeszcze coś z tamtego roku. Co to była za zima.....
  1 point
 34. W lecie wygląda to tak;
  1 point
 35. A tak na Rusinowej Polanie.
  1 point
 36. Tak było dzisiaj na Gęsiej Szyi! Przepiękna, słoneczna pogoda i nieziemskie widoki?
  1 point
 37. Tym Januszem G., tylko w damskim wydaniu, też chciałabym być ?
  1 point
 38. Wierzbówka na Równi Waksmundzkiej:
  1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. I tu kwietniki w koszyczku w Chacie przy Zielonym Pleso
  1 point
 42. Wierzbówkę teraz mam przy Szczyrbskim?
  1 point
 43. 1 point
 44. A te,, roślinki" w drodze na Krywań ?
  1 point
 45. A to na szlaku na Gąsienicową przez Boczań
  1 point
 46. Na kwiatach się nie znam, ale czasami w Tatrach pstryknę jakieś roślinki. Te ze zdjęcia zrobione w drodze na Koprowy Wierch
  1 point
 47. Z pewnością musicie zaprosić dwa niedźwiedzie. Jeden będzie niósł obrączkę, drugi odgryzie palec ?
  1 point
×
×
 • Create New...