Jump to content

dominisiaa_k

Member
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Excellent

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Czy ta kolorowa chmurka coś zwiastuje? ?
 2. Polecam wieżę widokową na Magurkach - szeroka panorama na Gorce, a przy dobrej widoczności również na Tatry, mało turystów, szlak przyjemny. Można zrobić fajną pętlę ok. 15km ścieżką edukacyjną Dolina Potoku Jaszcze. ?
 3. Motylek na Wielkim Kopieńcu ?
 4. Podepnę się ? jak dojechać na słowackie szlaki z Zakopanego (ew. bezpośrednio z Krakowa)? Wiem, że kursuje od niedawna Eurolinia Tatry i Leoexpress (choć chyba zawiesza te kursy od marca??). ?
 5. a ja mam pytanie: jak najłatwiej/najszybciej dojść na wieżę widokową ze ścieżką w koronach drzew w Krynicy? Był może ktoś? Jak wrażenia? ?
 6. Ostatnio Dawid Podsiadło śpiewa swoje akustyczne wersje piosenek w Tatrach... co prawda nie są to piosenki o górach, ale w górach ? czy ktoś wie w jakim konkretnie miejscu jest nagrywany chociażby ten teledysk ? ?
 7. @majutek nie wiem jakie są aktualne warunki, ale myślę, że ta informacja może Ci się przydać przy planowaniu wycieczki -> "Od poniedziałku 21 października zamknięty będzie szlak w Dolinie Roztoki, od Wodogrzmotów Mickiewicza do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Szlak będzie zamknięty z powodu remontu, do odwołania." ?
 8. a dla mnie średni, 7/10 ? liczyłam na większe rozbudowanie wątku akcji na Nanga Parbat ?
×
×
 • Create New...