Jump to content
Sign in to follow this  
Q'bot

Co nas najbardziej irytuje?

Recommended Posts

Patrz膮c przez pryzmat wykorzystywanego sprz臋tu oczywi艣cie聽馃槈

Wiadomo, 偶e trafiaj膮 si臋 mniej lub bardziej udane elementy garderoby czy to szpeju, kt贸re wykorzystujemy w g贸rach, lecz nawet te z pozoru najlepsze produkty maj膮 swoje przywary, kt贸re nas irytuj膮...聽

Zaczynaj膮c od siebie musz臋 si臋 uczepi膰 plecaka 85L od Fjord Nansen, kt贸ry w losowych momentach zaczyna sobie skrzypie膰. Tak, skrzypie膰, co艣 jak stary wiklinowy fotel bujany na drewnianej pod艂odze w XVIII wiecznej kamienicy. Czy obci膮偶ony, czy prawie pusty, co jaki艣 czas tak ma...

Drugi problem r贸wnie偶 tyczy si臋 placak贸w, ale og贸艂em - czy mo偶e tylko mnie klamra od pasa biodrowego najpierw wyciera, by po czasie przedziurawi膰 miejsce styku z paskiem od spodni?

No i nie spos贸b nie wspomnie膰 o odwiecznej obawie, kt贸ra powraca wraz z silniejszymi podmuchami wiatru na grani - jak tu nie straci膰 czapki z daszkiem, gdy mocniej wiuchnie, a ja akurat unios臋 g艂ow臋 w z艂膮 stron臋?聽馃ズ

2 godziny temu, Q'bot napisa艂:

85L

robisz wielodniowe wycieczki z namiotem i kuchni膮 ?

Mnie nic nie irytuje.

Posted (edited)

Mnie aktualnie najbardziej irytuj膮 spodnie i spodenki, kt贸re si臋 "skurczy艂y" przez koronawirusa 馃槈馃槀.

Edited by jaaga76
  • Like ! 1
  • Haha 5

11 hours ago, J@n said:

robisz wielodniowe wycieczki z namiotem i kuchni膮 ?

Zwykle noc-dwie, rzadko kiedy pogoda pozwala na wi臋cej... No i na d艂u偶ej to musia艂bym schodzi膰 uzupe艂ni膰 zapasy.

10 hours ago, Micha艂 D said:

Po prostu prosi艂e艣 si臋.

Aaale 偶e o co chodzi?聽馃

Troch臋 mnie denerwuj膮 (ale tylko troch臋 bo to przewa偶nie w niskich partiach ma miejsce) kijki tych, co id膮 przede mn膮, bo zdarza si臋 czasem, 偶e jako艣 tak nimi dziwnie wymachuj膮, 偶e trzeba uwa偶a膰, 偶eby nie oberwa膰. Sama chodz臋 bez, wi臋c mo偶e to te偶 dlatego.聽

• Like ! 2

Posted (edited)
42 minuty temu, wjesna napisa艂:

Sama chodz臋 bez, wi臋c mo偶e to te偶 dlatego.聽

Ja chodz臋 z kijkami i te偶 mnie denerwuje jak ludzie nimi wymachuj膮. Zw艂aszcza za siebie, trzeba uwa偶a膰 by w oko nie dosta膰 馃槢 a najgorzej jak s膮 przymocowane do plecaka, grotami do g贸ry. W w臋偶szych miejscach to jest proszenie si臋 o k艂opoty.

A w sprz臋cie chyba nic mnie nie denerwuje 馃 Ew. czasem pas biodrowy mi przytrze gdzie艣 sk贸r臋, ale poza tym wszystko w porz膮dku 馃榿

Edited by Luk_
  • Like ! 2