Skocz do zawartości

Apteczki na szlaku


jaaga76

Rekomendowane odpowiedzi

na Mędralowej na schronie jest kompletna , a przynajmniej była taka na wiosnę. Czy to pomoże?No cóż lepiej żeby były niż żeby ich nie było ale jest ich na GSB 40 czyli statystycznie są co nieco ponad 10 km od siebie to trochę daleko , na pewno nie są w stanie zastąpić apteczki w plecaku. Tym niemniej inicjatywa godna pochwały.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaaga76 napisał:

Apteczka w plecaku to podstawa, wiadomo. Pytanie, czy ludzie będą w stanie to uszanować i jak apteczki będą uzupełniane. Odległość jest spora, ale.czasami lepiej tak niż wcale. 

Obserwuję ich stronę na Facebooku, kojarzę, że były prośby ze strony organizatorów całej akcji aby dawać im znać w wiadomościach jeśli ktoś zauważy, że czegoś brakuje... Średnio to widzę. Ale pomysł ogólnie ciekawy i pewnie cześć turystów skorzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zakochana w górach napisał:

Widziałam też ich apteczkę zamontowaną na ścianie bacówki pod Krawcowym Wierchem, gdyby ktoś potrzebował, to na lewo od wejścia 😉

IMG_20230902_111312.jpg

IMG_20230902_111300.jpg

Potwierdzam - na Krawculi apteczka jest. Fotki już wrzucał nie będę, gdyż uczyniła to @Zakochana w górach👌

Swoją drogą bacówka na Krawcowym to bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Polecam jako bazę noclegową. Nocowałem tam w tym roku i na pewno jeszcze tam wrócę. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałam wiadomość na FB do Apteczki na szlaku o naszym forumowym wątku 🙂

Odpisujący ma się zarejestrować na forum jak tylko ogarnie komputer, bo teraz idzie GSB, i na telefonie to jakoś nie bardzo 🙃😉

Tak czy siak poinformowałam, że trochę rozpowszechniamy ich inicjatywę. Wrzucam wam poniżej link do ich strony. 

https://apteczkanaszlaku.pl/?fbclid=IwAR3M75rXXZ6kNnCH5Qh8OJEiCf3tIUo2rpkvw2koW0beFvd4HIb_S95WNgQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zakochana w górach napisał:

Napisałam wiadomość na FB do Apteczki na szlaku o naszym forumowym wątku 🙂

Odpisujący ma się zarejestrować na forum jak tylko ogarnie komputer, bo teraz idzie GSB, i na telefonie to jakoś nie bardzo 🙃😉

Tak czy siak poinformowałam, że trochę rozpowszechniamy ich inicjatywę. Wrzucam wam poniżej link do ich strony. 

https://apteczkanaszlaku.pl/?fbclid=IwAR3M75rXXZ6kNnCH5Qh8OJEiCf3tIUo2rpkvw2koW0beFvd4HIb_S95WNgQ

Świetna inicjatywa, dzięki! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, barbie609 napisał:

kurczę byliśmy tam w sierpniu a jakoś nie zauważyłem

Ja z kolei nie kojarzę tej na Baraniej Górze, a na zdjęciach jakoś chyba jej nie ujęłam, jak tak teraz przeglądam.. O ile jeszcze tam była 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zakochana w górach napisał:

Ja z kolei nie kojarzę tej na Baraniej Górze, a na zdjęciach jakoś chyba jej nie ujęłam, jak tak teraz przeglądam.. O ile jeszcze tam była 🤔

Edit: na Baraniej jest - nie mam jej na zdjęciu, ale wykadrowałam z filmu - znajduje się przy tablicy informacyjnej. 

Screenshot_20240102_174655_com.android.gallery3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zakochana w górach napisał:

nie można połączyć się z lokacją na mapie ale z tego co  wygrzebałem u nich na stronie jedna wisi  w Sromowcach pod Trzema Koronami , no cóż to prawie we wsi i może bardziej by się przydała na Sokolej Perci np na przełęczy Burzana . Nie to żebym się czepiał ale tak mi się nasunęło. PPN może by się zgodził.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...