Skocz do zawartości

Nowy moderator


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, miło mi zakomunikować, że nasza społeczność ma od dziś nowego moderatora - został nim doskonale znamy Wam @barbie609. Jestem przekonany, że Piotr doskonale poradzi sobie z tą funkcją, jest nie tylko miłośnikiem gór, ale też aktywnym forumowiczem i rozsądnym gościem. 

Ja na jakiś czas znikam. Muszę odpocząć od wirtualnej rzeczywistości i skupić się na sobie, a zwłaszcza na swoim zdrowiu. Tak źle, jak jest teraz, nie było jeszcze nigdy. Być może z niektórymi z Was spotkam się przypadkiem, albo też i nie przypadkiem na szlaku. Albo, jak śpiewa Grubson: "Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się..."
 

Trzymam Piotr kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Drodzy, miło mi zakomunikować, że nasza społeczność ma od dziś nowego moderatora - został nim doskonale znamy Wam @barbie609.  Tak źle, jak jest teraz, nie było jeszcze nigdy. 

@barbie609 myślę że jesteś idealną osobą na to "stanowisko"😉

@Mnich Moderator jeśli jest tak źle jak nigdy to znaczy że może już być tylko lepiej🙂. Trzymam kciuki✊

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zośka napisał:

@barbie609 myślę że jesteś idealną osobą na to "stanowisko"😉

@barbie609 i ja również dołączam się do gratulacji 👍 Jak to mówią - właściwy człowiek na właściwym miejscu 👌 

A Tobie @Mnich Moderator  wytrwałości w jak najszybszym powrocie do zdrowia i pełni sił. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz się spotkamy na niejednym górskim szlaku i to już niebawem 😊 

  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...