Skocz do zawartości

Nie samymi górami żyje człowiek ?


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Zośka napisał:

Najwięcej zbrodni ludobójstwa ma na swoim sumieniu nie Hitler, Stalin, Mao, Imperium Brytyjskie czy Hussajn ale kościół katolicki a dla jego wyznawców nadal jest autorytetem w wielu aspektach życia.

No tak, ale musisz przyznać że w XX wieku kościół trochę jednak zbastował  i statystyki spadły 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, barbie609 moderator napisał:

nie sądzę żeby to był dobry pomysł , w tym pokaleczonym kraju jest  już zbyt wiele nawalanek ,pozostańmy przy tym co nas łączy

Ja tam lubię sobie podyskutować na wszelkie tematy, ale pod jednym warunkiem - bez spiny 👍🙂

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jędrek napisał:

Ja tam lubię sobie podyskutować na wszelkie tematy, ale pod jednym warunkiem - bez spiny 👍🙂

A ja uważam, że jest tyle innych miejsc w internecie, gdzie można podyskutować o kościele, wyprawach krzyżowych, polityce, mechanice kwantowej, czy wpływie pełni księżyca na zachowania chomików. I tam odsyłam zainteresowanych 😉

 A nasze forum nadal niech będzie pięknym miejscem spotkań ludzi o pięknych pasjach. Miejscem, w którym dobrze i rodzinnie będą się czuć zarówno katolicy, wyznawcy hinduizmu, czy ateiści. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zośka napisał:

Pewnie że znam. I za każdym razem zastanawiam się co Bob powiedział Charlotte w ostatniej scenie🤔

Myślę, że podziękował jej i wyznał, co do niej czuje. Nie wykluczam, że rzekł jej nawet:

- Wierzę, że jeszcze kiedyś się zobaczymy...

A tak btw, wiesz, że tej sceny nie było w scenariuszu. Była improwizowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mnich Admin napisał:

A tak btw, wiesz, że tej sceny nie było w scenariuszu. Była improwizowana...

Nie tylko ta, jeszcze chyba dwie inne ale nie pamiętam które. 

 

11 godzin temu, barbie609 moder napisał:

 jeśli chodzi o scenę pożegnania to chyba nic nie przebije

Dla mnie to numer jeden👌

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oknem u mnie znów szaro, buro i ponuro, czas więc przenieść się w kolorowy świat. 

Bogactwo podwodnego życia jest naprawdę niesamowite. A przy obecnej technice nie trzeba sztabu ludzi z jakiegoś National Geographic czy innego Discovery - wystarczy np. jeden Polak z pasją 👍🙂🐟🐠🐙

 

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...