Skocz do zawartości

Długi weekend w Tatrach. Rysy, Krywań, Bystra, Koprowy.


bieszczady_wildlife

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy idąc (a raczej stojąc) w takich kolejkach "zdobywają" szczyty. 

Pierwsze skojarzenie:

 

"(...) Romek, mam dla ciebie pracę i od razu tu jestem. Kumpel jest dla mnie kumpel, lekko każdy nie ma. A powiem ci szczerze, mnie, rozumiesz, mnie zdradza żona, takie jest życie.
– Te, cwany gapa!
– Co?
– Nie bądź pan taki specjalista z miodem w uszach. Pan tu nie stał! Pan, pan! No co się gapisz, do ciebie mówię!
– Ty, ty!
– Co?
– Stój cicho. Tego pana żona zdradza, a ty mordę wydzierasz, baranie!"

 

??

 

Edytowane przez Jędrek
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/17/2023 at 4:30 PM, Jędrek said:

Nie marnowałeś czasu, trzeba przyznać. ? ?

Albo grubo albo wcale.

19 hours ago, Zakochana w górach said:

@bieszczady_wildlife przepiękne zdjęcia! 

To fajnie, dzięki.

 

Trzeciego dnia poszedłem z  Podbańskiej niebieskim na Pyszniańską Przełęcz i przez Błyszcz na Bystrą. Powrót żółtym i czerwonym.

Tatras 2023-248 Bystra.jpg

Tatras 2023-252 Bystra.jpg

Tatras 2023-254 Bystra.jpg

Tatras 2023-256 Bystra.jpg

Tatras 2023-257 Bystra.jpg

Tatras 2023-258 Bystra.jpg

Tatras 2023-262 Bystra.jpg

  • Lubię to ! 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Jędrek said:

Piękny zestaw ??

Dzięki 

35 minutes ago, Mnich Moderator said:

@bieszczady_wildlife- zdjęcia naprawdę wymiatają. Mogę spytać, czym focisz? 

Nikon z7 i z6II. Te zdjęcia były robione nikkorami z20 i z70-200. Do zwierząt normalnie mam 500/5,6 ale na tym wyjeździe jego miejsce zajmowała woda.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne zdjęcia. Co do Rysów mam wrażenie że stały się miejscem pielgrzymek, kiedyś wiele osób które przyjechały do Zakopanego chciało wejść na Giewont, wjechać na Kasprowy, dziś celem stały się Rysy. 12 sierpnia byłem na Niżnych Rysach sam nie było nikogo wchodziłem od Palenicy do Buli pod Rysami szedłem razem z pielgrzymującymi. 5:20 w Palenicy a tam sporo ludzi, byłem zaskoczony.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wjesna napisał:

A masz takie miejsce w marzeniach, nie w planach,  gdzie byś chciał wyjść?

Pewnie ze chciałbym wyjść na jakiś ośmiotysięcznik. Ale zimna nie lubię, a globalne ocieplenie postępuje zbyt wolno żebym zdążył, bo jednak lata lecą i czuję że szczyt możliwości mam za sobą. No chyba że jednocześnie medycyna poczyni takie postępy ze i stulatek da radę bez tlenu. 

Tak więc w sumie nie mówię nie ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...