Jump to content

bieszczady_wildlife

Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bieszczady_wildlife last won the day on October 16

bieszczady_wildlife had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze kilka zdjęć.
 2. Furkot klasa. Potwierdzam.
 3. Ostatni dzień to Koprowy Wierch. Ponownie z Parkingu przed Popradzkim Stawem. Cztery dni mega pogody. Przeszedłem maksa jakiego dałem radę w tym czasie. Bardzo fajny wyjazd.
 4. Dzięki Nikon z7 i z6II. Te zdjęcia były robione nikkorami z20 i z70-200. Do zwierząt normalnie mam 500/5,6 ale na tym wyjeździe jego miejsce zajmowała woda.
 5. W nazwie mam wildlife więc mała przerwa zanim przejdziemy do ostatniego dnia. To zestaw z całego pobytu, ptak nazywa się płochacz halny, reszta wiadomo.
 6. W przypadku Bystrej warto jeszcze dodać, że mimo środka wakacji i oblężenia Tatr przez turystów, na tej trasie spotkałem więcej kozic niż ludzi.
 7. Albo grubo albo wcale. To fajnie, dzięki. Trzeciego dnia poszedłem z Podbańskiej niebieskim na Pyszniańską Przełęcz i przez Błyszcz na Bystrą. Powrót żółtym i czerwonym.
 8. Przespałem się na dużym parkingu Podbanske, po drugiej w nocy przejechałem na Tri Studnicky i chwilę po wschodzie byłem na Krywaniu.
 9. To tylko kolejka do łańcuchów ale jak tyle ludzi zmieści się na górze? Z polskiej strony pewnie podobny wąż tam zmierzał.
 10. Siema! Zapraszam na fotorelację z weekendu 12-15 sierpnia w słowackich Tatrach. Ludzi było mnóstwo ale codziennie ruszałem około 3 rano i chodziło się super. Pogoda znakomita. Pierwszy dzień to Rysy z parkingu przed Popradzkim Stawem.
×
×
 • Create New...