Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/06/2021 in all areas

 1. W Tatrach zameldowaliśmy się we wtorek rano. Jadąc w nocy autobusem z niedowierzaniem potrzyliśmy na kamerki.... padał śnieg, a my jechaliśmy się wspinać na Cubrynę i MSW. Nasze snute od grudnia poprzedniego roku plany pokrzyżowała pogoda. Znowu.... Jak nie deszcz, to śnieg i lód ...??? No cóż... co się odwlecze, to nie uciecze. Chyba. Ale skoro byliśmy, po postanowiliśmy wykorzystać czas na maksa. Na rozgrzewkę, po zrzuceniu plecaków w Roztoce, poszliśmy nad Morskie Oko. Nocna jazda dawała się nam we znaki, więc czysto rekreacyjnie obeszliśmy staw. Ośnieżone szczyty, kolorowe jarzębiny
  10 points
 2. W ostatnim czasie góry musiały pójść w odstawkę, najpierw mocne przeziębienie wykluczyło wypad na Słowację, potem bolące stopy nie pozwalały podejmować większych aktywności przez kolejne tygodnie. Jednak co się odwlecze... ? Od dawna myślałem, żeby w końcu przejść się szlakiem z Zawratu na Świnicę. na Świnicy byłem dwa razy z Kasprowego a na Zawracie od Doliny Gąsienicowej - raz - tamten wypad 3 lata temu nie zapisał się jednak w mojej pamięci jakoś szczególnie pozytywnie. Była piękna pogoda, ani jednej chmurki na niebie, w nogach miałem sporo mocy, poszedłem wtedy jeszcze przez Świstówkę n
  5 points
 3. To zależy, wcześniej @jaaga76 była z krainy Deszczowców ?
  5 points
 4. @jaaga76 Ty jesteś prawdziwa Elsa z Krainy Lodu ??
  5 points
 5. W pełni się zgadzam... Ja jeżdżący rowerem po autostradzie to przy takich pomysłach mały pikuś ?
  5 points
 6. @jaaga76 miałaś pierwsze zimowe wyjście tego sezonu ?
  4 points
 7. Cześć. Szukam osoby lub osób, które byłyby chętne wybrać się razem na szlak w dniach 9 i 10 października. Nie myślałam jeszcze na, które szlaki chciałabym pójść, ale na pewno się dogadamy. Zapraszam ?
  2 points
 8. Sorry, skupiłam się na super fotkach a nie na temacie ?? Byłam w tych samych okolicach w niedzielę i myślałam że może minęliśmy się gdzieś na szlaku? Masz ciekawe doświadczenie z tego Zawratu, czytałam z uwagą bo też mam w planie w końcu zmierzyć się z nim.
  2 points
 9. @jaaga76 nie przejmuj się MSW i Cubrynę ogarniecie sobie w przyszłym roku. ? A teraz miałaś już przynajmniej małą zaprawę przed sezonem zimowym ?
  2 points
 10. Zmierz się, koniecznie ? Tylko warto być tam, kiedy faktycznie nie ma zbyt wielu ludzi, żeby zrobić ten szlak na spokojnie a nie na szybko, jak ja za pierwszym razem. Wiem, że ciężko się wstrzelić, żeby jeszcze pogoda sprzyjała, ale może się uda, powodzenia ?
  1 point
 11. Jesteście hardkory?
  1 point
 12. Ale pięknie napisałaś ?☺️ Tak było naprawdę, rozsądek nakazywał wracać bo wiatr się wzmagał ale trudno się było oderwać od tych widoków?
  1 point
 13. W dniu dzisiejszym wybraliśmy się za granicę RP a konkretnie to na Słowację w Tatry Zachodnie a już całkiem konkretnie to na grzebień Przedniego Salatyna. Oczywiście ułatwiliśmy sobie życie i na 1500 wjechaliśmy krzesełkiem. Informacyjnie parking 5 euro krzesełko w jedną stronę 7 eu, tam i z powrotem 10.Pogoda dobra nie za ciepło chwilami słonecznie a i chmury dawały swój spektakl na niebie.Na grani dość mocny zimny wiatr, trzeba było coś przyrzucić . Ludzi nie za dużo z małymi wyjątkami to głownie ,,nasi,,. Widoczność dobra , przez lornetkę bez problemu widać było krzyż na Giewoncie , jakiś
  1 point
 14. Śliczne zdjęcia, niebo podzieliło się kolorem ze stawem. Ruda jesień trawy wybarwiła. A halny widać nie tylko w głowach mącie ale i w stawach.
  1 point
 15. Skoro już jest temat o Dolomitach, to też podzielę się kilkoma zdjęciami. Na początek droga na Sassonghera z miejscowości La Villa.
  1 point
×
×
 • Create New...