Jump to content

Ciągle pada... - epizod II lipiec...

Recommended Posts

Dnia 20.07.2021 o 19:07, jaaga76 napisał:

Już mnie nudzi ta pogoda...

W II połowie czerwca były w Tatrach takie upały, wręcz do znudzenia  🙃 😁 że gdy któregoś dnia wieczorem przyszła burza to wyszedłem na dwór żeby z przyjemnością zmoknąć. 

Ale pamiętam też taki czerwiec w którym lało/padało/siąpiło przez 11 dni z rzędu. 

Nie był to może jeszcze klimat jak w "Zakopanoptikonie" Struga, ale pamiętam że wtedy niektórzy już zaczynali lekutko wariować  :classic_cool:

• Like ! 3
Dnia 19.07.2021 o 22:51, Luk_ napisał:

Zmarzły Staw jest magiczny. Jakoś rzadko ktokolwiek i kiedykolwiek o nim wspomina, ale ten malutki stawik pośród tych ścian i skał, o głębokości zaledwie 3m i zamarzający zima podobno aż po dno, zawsze jakoś mnie ujmuje. Najfajniej jest chyba gdy nie wieje i słychać jak ten mały wodospadzik zasila staw i powstają takie perfekcyjne okręgi rozchodzace się po jego tafli 🙂I chyba nigdy nie widziałem tam tłumów, także jest bardzo przyjemnym celem wycieczki samej w sobie 🙂 Uła, ta lipcowa zieleń na zdjęciach, aż w sercu zakuło. Trzeba się w te góry znowu wybrać 😁

@Luk_ Kiedyś w drodze na Zawrat zrobiłem sobie taki malutki odpoczynek przy Zmarzłym Stawie.Było mglisto i chłodno.                                                                          Tak mi tam było dobrze i przyjemnie,że przesiedziałem ze dwie godziny.A Zawrat zostawiłem na następny raz.😊

• Like ! 3