Skocz do zawartości

Gorce


Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli, że są 

@ZośkaZosia mam nadzieję,  że nie musiałaś korzystać?

Może i warto mieć takie coś przy sobie? Czy jednak nie rozzłości to bardziej zwierzęcia? Bo trudno mi sobie wyobrazić wilka który będzie stał i przyjmował dzielnie psikanie. Ja się wypsikam, on  wróci i zamiast zapytać,,dokąd idziesz czerwony kapturku " to od razu mnie zje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wjesna napisał:

Czy jednak nie rozzłości to bardziej zwierzęcia?

i to jest dobre pytanie. W stosunku do dzikich zwierząt nie używałem , w stosunku do agresywnych psów zwykły służbowy działał jako tako , chociaż zdecydowanie lepiej działał gumowy pocisk wystrzelony z gładkiej lufy.Oczywiście lepiej coś mieć niż nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Gorce-  z Koninek,  przez Turbaczyk i potem dojście do niebieskiego, żeby nim zejść na dół.   Fajny szlak,  na szlaku na Turbaczyk byliśmy dziś pierwsi, nie było żadnych śladów. On chyba w ogóle nie jest jakoś bardzo  uczęszczany, bo w wielu miejscach jest poprzecinany szlakami zwierząt,  prawie weszliśmy  na pasacące się w rozgrzebanym  sniegu łanie. Ale były czujne i pokazały nam tylko  tyłki. 

Śniegu sporo,  słońca mało, czarno- biało na zdjęciach.

20231126_100156.jpg

20231126_111950.jpg

20231126_112236.jpg

20231126_114815.jpg

  • Lubię to ! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...