Jump to content

Krzysiek Zd

Member
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Everything posted by Krzysiek Zd

 1. @barbie609wchodziliśmy od Zazadniej przez Wiktorówki a wracaliśmy na Wierch Poroniec ?
 2. Spotkanie było trochę niespodziewane ale za to bardzo sympatyczne ?? Co do szlaku i warunków @barbie609dosyć szczegółowo to opisał ? wiec jeszcze tylko kilka naszych fotek
 3. Obawiam się, że w tych najtrudniejszych miejscach (największą ekspozycja, łańcuchy) w okolicy Trzech Kop może nie być alternatywnej ścieżki, a tam jest chyba trochę trudniej niż na samych Rohaczach. Ogólnie do przejścia ale wszystko zależy od warunków pogodowych i doświadczenia grupy. Też nigdy nie szedłem tam alternatywną ścieżką ?
 4. @starońsuper traska i widoki piękne ? a w ogóle to jedna z piękniejszych części OPTZ dostarcza sporo emocji i trochę zabawy z żelastwem też jest ?? Super fotki ?
 5. @Mateusz Zprzepięknie te wschody uchwyciłeś ??? Widoki cudo, gratulacje ???
 6. Coż może zapomnieli ?... ale tylko na chwilę ?
 7. Tak jesiennego, taką mamy jesień w tym roku?‍♂️ w dodatku z samiutkiego jej początku ❄️?⛅️
 8. Kamienista i Bystra z grani Ornaku z ostatniego jesiennego pobytu
 9. Jeszcze to ...przecież to czysta poezja ??
 10. "Rozległy widok na kilka okolicznych pasm górskich z koroną tatrzańskich szczytów na czele, lekko falujące morze zieleni udekorowane kępkami bujnych zarośli i samotnych drzew majestatycznie unoszących się nad ukwieconą łąką." @vatra niedawno wróciłaś po krotkiej nieobecności tutaj ale forma wciaż mistrzowska, brawo ?? I bardzo dziękuję ?
 11. Najgorsze te pole, stromo i przy gorszej pogodzie może być błotniście kije warto mieć ( wrecz niezbędne przy schodzeniu) w lesie trochę powalonych drzew i ze znakami bardzo ubogo, powyżej granicy lasu już pięknie i widokowo ? Potwierdzam ? i w pełni się zgadzam ? dodałbym jeszcze Rohackie Stawy dla chcących złapać trochę wytchnienia i ochłody ?
 12. Witaj na 'pokładzie'@Gosia WU ?‍♂️ Tatrzańskie dolinki mają do zaoferowania także bardzo wiele pięknych widoków ?
 13. Piękny widok ?? i cudowna pogoda ? @Mateusz ZGratulacje! ??
 14. To chyba już mam plan na ciekawa traskę na przyszły sezon ??
 15. Gratulacje @peter1 bo to kawał góry jest ? w dodatku bardzo pięknej. Dzisiaj widziałem fajny filmik z przejścia i chyba bym się nie odważył na podejscie tym żlebem ? Ale tą najlatwiejszą drogą od Capiego Stawu chyba nie jest tak źle ...może kiedyś będzie okazja ?
 16. Najważniejsze, że wciąż nie pada ? i dosyć fajna pogoda Wam się trafiła ? Te wszechobecne tłumy są chyba trochę przereklamowane ?
 17. @jaaga76 super wycieczka i fotki ? Gratulacje dla Was! MSW i Cubrnyna to na prawdę już coś Wielkiego ?? pozytywnie zazdroszczę bo to jeszcze przede mną ? Szkoda tylko, że przez warunki pogodowe musieliście działać trochę pod presją czasu, bo tak na spokojnie moglibyście wrócić przez Chłopka i zahaczyć jeszcze o MSC ?? Ale chyba nie ma tego... zawsze można tam jeszcze wrócić ? Ps. Ten niebieski kask naprawdę... zarąbisty ?
 18. @wjesnapiękne miejsca co ładnie widać na Twoich fotkach ?? Dawno mnie tam nie było... to już prawie dwa lata ? I zaczynam tęskinć...
 19. Zdecydowanie ?nawet przez chwilę był pomysł żeby jeszcze bardziej zaryzykować ? ale...program dnia był trochę napięty i już grzcznie udaliśmy się na Bystrą Ławkę ?
 20. Też kiedyś zaryzykowałem ? i było super ? A w ogóle to bardzo fajna pętelka ? @Zośka i też było trochę chmurek ? a po piętnastu minutach trochę...więcej ?
 21. No tak, tam często godzina poźniej robi znaczącą różnicę, szczególnie w okresie wakacyjnym ? Nawet w sierpniu i dobrej pogodzie na Orlej da się uniknąć zatorów, trzeba tylko odpowiednio wcześnie rozpocząć wędrówkę ? Choć osobiście unikam chodzenia tam w miesiącach wakacyjnych ?
×
×
 • Create New...