Jump to content

Marta Andrzejewska

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

263 profile views
  1. Podzielcie się swoimi doświadczaniami z pobliskich Pienin i niepowtarzalnego spływu Dunajcem.
  2. Miejsce do polecenia sprawdzonych odcinków MTB/szosowych/gravelowych dla rowerzystów z zacięciem górskim. Dzielcie się sprawdzonymi trasami.
  3. Straszna tregedia. Edukacja, podnoszenie świadomości, itd... TPR mógłby w swoim naprawdę świetnym muzeum (Centrum Edukacji Przyrodniczej) jedną z prelekcji poświęcić przygotowaniu technicznemu (odzież/obuwie) do wyjścia w góry oraz konieczności sprawdzania pogody i prawidłowym zachowaniu, gdy burza już złapie nas w górach. Tak instrukcja mogłaby też pojawiać się jako okładka do biletów/paragonów wstępu do TPN. Krytycznie patrzę na osoby, które potrafią kompletnie beztrosko leźć w góry i nawet bez opowiedniej odzieży/obuwia potrafią na szlaku pytać (nie posiadając mapy) "gdzie są", "ile jeszcze do...", "czy tam jest jakiś szczyt...". Natomiast czy mieć pretensje do ludzi, którzy utknęli na szlaku w tym wypadku? Czy ktoś z Was wyobraża sobie szybkie zejście z Giewontu kilkuset osób? Cisza nad tą trumną. A dla ratowników ogromne wyrazy szczunku i wdzięczności za poświęcenie.
  4. Cześć. Jako Kołobrzeżanka niepoprawnie w zasadzie każdy urlop spędzam w górach ? Do tej pory głównie Sudety, ale jako że dzieci już nieco podrosły, to w tym roku pierwszy raz odwiedziliśmy Tatry latem. I tu już pewnie będziemy spędzać wszelkie nadchodzące urlopy ?
×
×
  • Create New...