Jump to content

vatra

Member
 • Content Count

  1,293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

vatra last won the day on October 9

vatra had the most liked content!

Community Reputation

2,890 Excellent

7 Followers

Recent Profile Visitors

3,544 profile views
 1. vatra

  Skojarzenia

  Watra na pozaszlaku😯😂 Tatromaniacy😊
 2. vatra

  Skojarzenia

  Kocyk (może być czerwony 😊)
 3. Piękne kolorki? Niestety, na Trzy Korony chyba tylko w tygodniu bo inaczej jest to co jest?
 4. Takie małe cudo z dzisiejszego spaceru ?
 5. Super te zdjęcia, bardzo zachęcające ?? Przed ostatnim wyjściem na Trzy Korony myślałam też o Homolach i Wysokiej ale podobno misiek pieniński przeniósł się w tamte okolice więc poczekam aż pójdzie spać i wtedy się wybiorę. Info o miśku mam z pierwszej ręki bo od bacy ze Sromowiec?
 6. Sorry, skupiłam się na super fotkach a nie na temacie ?? Byłam w tych samych okolicach w niedzielę i myślałam że może minęliśmy się gdzieś na szlaku? Masz ciekawe doświadczenie z tego Zawratu, czytałam z uwagą bo też mam w planie w końcu zmierzyć się z nim.
 7. @staroń kiedy dokładnie byłeś?
 8. @jaaga76 Ty jesteś prawdziwa Elsa z Krainy Lodu ??
 9. Ale pięknie napisałaś ?☺️ Tak było naprawdę, rozsądek nakazywał wracać bo wiatr się wzmagał ale trudno się było oderwać od tych widoków?
 10. To wszystko działo się w ciągu kilkunastu minut przejścia wzdłuż stawu. Zabawa się skończyła kiedy weszłam w tłum, który na szczęście gromadzi się tylko w jednym miejscu, tam gdzie kończy się dojście do stawu. Ciekawe, bo kilkanaście metrów dalej już są pustki a ludzie tłoczą się w tym jednym miejscu. Ale to dobrze ?☺️ Oczywiście im wyżej tym pustki coraz większe ?
 11. Już są ? Jesteś szybki jak halny? a mój internet tak jak ja mieszka w górach więc czasem ledwo człapie ?
 12. Kilka zdjęć z wczorajszego halnego spaceru nad Zmarzły Staw. Taniec fal na Czarnym Stawie Gąsienicowym to był niesamowity spektakl? szkoda że nie udało mi się dokładniej uchwycić tego na fotkach ale na żywo po prostu piękne?? Na zdjęciach są naturalne kolory.
 13. @barbie609 żeby był porządek na forum ? to fotki są w "Spotkaniach przy wodospadzie"☺️
×
×
 • Create New...