Jump to content

vatra

Member
 • Content Count

  1,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  78

vatra last won the day on February 25

vatra had the most liked content!

Community Reputation

3,382 Excellent

8 Followers

Recent Profile Visitors

4,455 profile views
 1. Przecież ty nie chodzisz zimą 😉😂
 2. Nabyłam takie same, używałam tak samo i równie jak Ty byłam z nich zadowolona👍 Niestety podczas ostatniej wędrówki w Tatrach jedna z nich pozostała tam już na zawsze 🙃 prawdopodobnie gdzieś na Przełęczy Karb.
 3. Tylko trzeba dużo emotek dodać 😂
 4. Tylko dlaczego ty tego nie pamiętasz?😅
 5. Dokładnie 31 października 2022😉
 6. Marzyłam żeby kiedyś wrzucić zdjęcie do tego wątku 😅 i się udało 👍 Wschód słońca oglądany z Wołowca czyli jedno z moich najpiękniejszych przeżyć na górskim szlaku.
 7. Żeby grzecznie wrócić do tematu napiszę, że jak dla mnie bielizna termo to oczywiście Brubeck 👍 jest po prostu świetna. Natomiast jako drugą warstwę używam polar z merino i też jest ok. Do tego Softshell i taki zestawik spokojnie daje radę w różnych warunkach. Jak jest już ekstremalne zimno to oczywiście zakładam puchówkę.
 8. Sprawdzałam teraz i tak trochę śmiesznie jest w tych wcześniejszych 😉 trochę znaków zapytania i trochę emotek. Mniej więcej od stycznia już tylko emotki
 9. U mnie wyświetlają się emotki 👌
 10. Nie inaczej jest jesienią. W zeszłym roku we wrześniu na Ornaku chodziliśmy w rakach a w październiku na Rohaczach po suchej skale
 11. Jakieś fotki znalazłam jeszcze z tej traski😉
 12. To bardzo przyjemny szlak 👍Można iść z Kuźnic aż do Roztoki albo Palenicy. Spokojna, spacerowa ale widokowa trasa. Najbardziej podobał mi się ten odcinek leśny bo było tam idealnie cicho i pusto.
 13. Sorry ale w tym temacie raczej nic się nie zmieni 🤣 😊
×
×
 • Create New...