Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/05/2020 in all areas

 1. Jeleń nad Morskim Okiem zawsze ten sam tylko fotografowie się zmieniają?
  4 points
 2. Witam wszystkich. Chciałbym się z Wami podzielić moją relacją z ostatniego wypadu w Tatry. Zamiast zdjęć i długich opisów proponuję zobaczyć krótki film. Aby Was zachęcić do oglądania opiszę, którędy maszerowaliśmy: Dzień 1: Brzeziny -> Psia Trawka -> Rówień Waksmundzka -> Wolarczyska (1550m) -> Murowaniec -> Brzeziny Dzień 2: Siwa Polana -> Polana Trzydniówka -> Trzydniowiański Wierch (1765m) -> Kończysty Wierch (2002m) -> Trzydniowiański Wierch (1765m) -> Polana Chochołowska -> Siwa Polana Dzień 3: Kiry -> Tomanowa Dolina -> Iwania
  3 points
 3. Hej Wam wszystkim. Z parkingami miejskimi w Zakopcu jest teraz całkiem fajnie. Uruchomili opłaty z aplikacji mPay, płatne od poniedziałku do piątku. Na stronie miasta są szczegóły. Pod skocznią podstrefa B można zapłacić za cały dzień 22,90 i raz dziennie opłacić jeśli nie wiemy kiedy wrócimy. Tylko trzeba pamiętać że na chwilę zasięg potrzebujemy. Np. za postój 28 min przy Alei 3 Maja zapłaciłem 1zł, a na prywatnych gdzie parkingowy zaprasza jak tancerka, 5zł na dzień dobry. Palenica Białczańska obecnie 30zł, miejsca w sprzedaży online wszystkie 480. jeśli wszystkie się sprzeda
  3 points
 4. @vatra nie wiesz, czy jest może klub miłośników pienińskich drzew ? Chętnie bym się zapisał ?
  3 points
 5. Troszkę pienińskiej wody - Wąwóz Homole.
  3 points
 6. Długi i Zadni Staw Gąsienicowy.
  3 points
 7. Zawsze gdy jestem latem i o to pytam kierowców to wychodzi na to że w okolicy 6. Z moich doświadczeń wynika, że rozkłady, które tam wiszą mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, poza dwiema liniami miejskimi. Ogólnie przy dobrej pogodzie idę na dworzec 5.30 by się załapać na pierwszy kurs, czasem poczekam a czasem już odjechał. 3 dni temu o 5.40 mijałem się z nim pod Nosalem.
  2 points
 8. Oczywiście. Ponieważ dziewczyn jest więcej to @Zośka na prezesa
  2 points
 9. @Artur S jeżeli są dwie chętne osoby to rozumiem, że taki klub od dzisiaj istnieje???
  2 points
 10. Wcześnie rano ( dla większości znajomych jest to środek nocy ) ponieważ posiadanie większych zwierzątek nie pozwala na dłuższe niż jednodniowe wyjazdy z domu, a przynajmniej znacznie je utrudnia. Wyjątek to odcinek od Krywania do Barańca - wtedy wyjeżdżam wieczorem i wracam na następny dzień popołudniu. Pora roku obojętna, z tym że zimą tylko z perspektywy dolin.
  2 points
 11. Nie pamiętam, żeby się wcześniej w tym wątku pokazał, więc zapodaję . Od niego pochodzą nazwy dolin tatrzańskich, stawów....... arcydzięgiel litwor.
  2 points
 12. Szczyt w Tatrach wysokich o wysokości 1489 m.n.p.m. Bardzo łatwo dostępny, (schody od Rusinowej Polany) a zarazem wyjątkowy, skąd zobaczymy piękne panoramy Tatr i nie tylko (masyw Babiej Góry). Wycieczka dla każdego, niemęcząca. Poniżej kilka zdjęć ze szczytu z ostatniej wyprawy.
  1 point
 13. To nie jest mieszkanka Tatr tylko Gorców ale być może przypełzła tutaj ?
  1 point
 14. Nie nie! Ja nie mam takich ładnych drzew na zdjęciach☹️ Twoje @Artur S są jak z bajki?
  1 point
 15. @vatra @Artur S jak mnie przyjmiecie do klubu to mogę być trzecia ? bo mi też bardzo się te drzewa podobają ?
  1 point
 16. Na takiej fotce to ok .... oczywiście wszystko teoretycznie proste, ale w praktyce juz tam na górze moze być zabawa ?? Dzięki za info ?
  1 point
 17. Świetna akcja, lubię tego typu opaski, zamowiłam Blue ?
  1 point
 18. Witam wszystkich, mam na imię Daria i kocham góry. Co prawda swoją przygodę z górami rozpoczęłam nie tak dawno ale w tym czasie zdążyłam je już pokochać. Od dawna wiadome jest iż ludzie gór to najbardziej otwarta grupa ludzi. ? pozdrawiam wszystkich tatromaniaków i życzę miłego wieczora:) P.S. Tutaj załączam jedną z moich górskich foteczek
  1 point
 19. Brak odpowiedzi: kiedy tylko się da ??
  1 point
 20. No to powodzenia... Chcesz ją naprawde zabrać na Kościelec? Góra fajna, polecam, ale nie wiem czy na pierwszy wyjazd ... Mimo wszystko trzymam kciuki oby pogoda wam dopisała ?
  1 point
 21. Z szarlotką się zgadzamy :-). Pychota! Wielkość ma znaczenie, ale Turbacz też jest duży, a człowiek jakoś fajnie się tam czuje... myślę, że to jednak czynnik ludzki czyni klimat...
  1 point
 22. Zgadzam się, Chocho, pewnie ze względu na wielkość i położenie, przytłacza tłumem ludzi. Chociaż mają tam nasprawdę pyszną szarlotkę ze śmietaną i świeżymi jagodami.
  1 point
 23. Ładnie dziś na Gęsiej ? pozdrowienia!
  1 point
×
×
 • Create New...