Skocz do zawartości

Witam!


pmwas

Rekomendowane odpowiedzi

Imię Paweł. W Tatrach — z jednym wyjątkiem - co roku od 37 lat. Zaczynałem w nosidle. Jestem turystą, bez zacięcia taternickiego. Szlaki turystyczne - tak, wspinaczka - nie. Od czasu do czasu wrzucę pewnie cos z mojej - bieżącej czy byłej - działalności, choć jestem pewien, że rzadko robię w naszych pięknych górach coś ciekawszego niż Wy 😉

Edytowane przez pmwas
  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, pmwas napisał:

Imię Paweł. W Tatrach — z jednym wyjątkiem - co roku od 37 lat. Zaczynałem w nosidle. Jestem turystą, bez zacięcia taternickiego. Szlaki turystyczne - tak, wspinaczka - nie. Od czasu do czasu wrzucę pewnie cos z mojej - bieżącej czy byłej - działalności, choć jestem pewien, że rzadko robię w naszych pięknych górach coś ciekawszego niż Wy 😉

Hej, witaj wśród Tatromaniaków. Dziel z nami radość bycia w górach 😊

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pablo P napisał:

@pmwas Witaj

Ważne że lubisz góry.

Podziwiam czas w jakim przeszedłeś z Palenicy do Szczyrbskiego przez Rysy nieco ponad 8 godzin.

To był chyba dobry zbieg okoliczności. Rześka pogoda i chwilowy wzrost formy. Plus chyba ta trasa jest taka fajna. Sam byłem wtedy zdziwiony tempem. Normalnie nie chodzę szybko. Tak średnio. Jak większość na szlaku. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwusik @pmwas 😉 Miło, że do nas dołączyłeś 👏

Kilka koleżeńskich rad na początek: 

‼️Wrzucaj jak najwięcej zdjęć i relacji

‼️Dziel się swoim doświadczeniem i miłością do gór 

‼️Odwiedzaj forum jak najczęściej 

‼️Nie spamuj i nie zaśmiecaj forum

‼️Jeśli się z kimś nie zgadzasz napisz to tak, by nie sprawić przykrości autorowi posta. 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...