Skocz do zawartości

Tatrzańskie przysmaki, czyli co najbardziej lubimy jeść na szlaku :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram nowy wątek dotyczący Waszych kulinarnych doświadczeń tylko i wyłącznie w schroniskach (wcześniejszy dotyczył Zakopanego i okolic).

Gdzie Waszym zdaniem serwują najlepszą szarlotkę? Czy pomidorowa jest lepsza w Piątce, czy w Roztoce? Podzielcie się swoimi najlepszymi daniami i kulinarnymi odkryciami. Zdjęcia i recenzje mile widziane ?

Na początek zagadka: w którym schronisku serwują taką szarlotkę? Osoba, która zgadnie może liczyć na nagrodę ? 

 

szarlotka.jpg

Edytowane przez Mnich
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
1 minutę temu, Mnich napisał:

Oczywiście! Najlepszą, moim zdaniem, serwują na Chochołowskiej.

Myślę że pan wie , gdzie najlepiej smakuje . Ale napisał pan że w dowolnie wybranym przeze mnie schronisku , proszę nie odbierać mi tej przyjemności ! Myślę że pan dotrzyma słowa i dogadamy się któregoś pięknego dnia . Jest pan tu nowy ale jak widzę rozkręca się pan . To szansa że pan z forum nie zniknie nagle jak niektórzy i doczekam się szarlotki ! ? Z góry dziękuje ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tatromen napisał:

Myślę że pan wie , gdzie najlepiej smakuje . Ale napisał pan że w dowolnie wybranym przeze mnie schronisku , proszę nie odbierać mi tej przyjemności ! Myślę że pan dotrzyma słowa i dogadamy się któregoś pięknego dnia . Jest pan tu nowy ale jak widzę rozkręca się pan . To szansa że pan z forum nie zniknie nagle jak niektórzy i doczekam się szarlotki ! ? Z góry dziękuje ! 

Załatwione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
5 minut temu, Mnich napisał:

Hehe, no dobrze, wybieraj. Żebym tylko z torbami nie poszedł ? 

Pilnuj się pan , pilnuj , bo jak tak dalej pójdzie (więcej osób odgadnie ?) to nie tylko z torbami pan pójdziesz ! ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen

No cóż jak widać nie jestem alfą i omegą ! 

Pozwolę sobie jeszcze raz z dubeltówki strzelić , Kondratowa albo Ornak , to mój ostatni strzał w tym temacie . Sam sobie zrobię golonkę ! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...