Jump to content

Recommended Posts

On 4/21/2020 at 1:14 PM, Lavinka said:

"Od 21 kwietnia obszar Tatrzańskiego Parku Narodowego zostaje częściowo udostępniony dla ruchu turystycznego. Możliwe jest wejście do dolin reglowych: Dolina Białego, Dolina Strążyska, Dolina za Bramką, Ku Dziurze."

Właśnie zdałam sobie sprawę, że Dolina za Bramką i Dolina ku Dziurze to jedyne dwie doliny w Tatrach polskich, w których jeszcze nigdy nie byłam ?

• Haha 2
  • 4 weeks later...
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Drodzy Tatromaniacy! Każdy ma własne zdanie i proszę Was wszystkich o jego uszanowanie. Z pewnością każdy z nas ma po części rację, nie ma rozwiązań idealnych. Nie stwarzajmy tutaj niezdrowej atmosfer

Zgadzam się z @Nobody , @Lavinka, @Bieszdzadzki_tatromaniaki @Mateusz Z. Decyzja władz TPN to salomonowe rozwiązanie. Nie obawiałbym się nagłego nalotu turystów. Nie oszukujmy się, nikt nie przyjedzie

A ja uważam, że nie jest to najgorsze posunięcie. Gdyby otworzyli wszystkie szlaki, to zapewne skończyłoby się tłokiem w Kościeliskiej, Chochołowskiej, na szlaku do MOKa, czy do Hali Gąsienicowej. Otw

Posted Images

24 minuty temu, Nu81 napisał:

Właśnie dowiedziałem się, że są realne plany na otwarcie granic 15 czerwca.

Super!

Od 25 czerwca Flixbus daje autobusy z Krakowa przez Łomnicę Tatrzańską, Smokowiec i Poprad. Mam nadzieję, że granicę ze Słowacją otworzą dla turystów. 

• Like ! 4
  • 2 weeks later...