Jump to content
Mateusz Z

Gęsia Szyja

Recommended Posts

Nie wykluczam 😀 byłem 3 stycznia i z tego co pamiętam to jakieś niewiasty na szczycie były 😂 (a pamiętam, bo czekałem by wejść na sam czubek i cyknąć foty, ale to poważna sesja zdjęciowa była, więc trochę poczekałem) 😀 @Anuśprzyznaj się, to Ty okupowałaś Gęsia Szyję przez jakieś 10minut około 13:15😂?

• Haha 2

@Luk_ byłam 24 stycznia 😂

I przyznam się, że okupowałam znacznie dłużej 🤣😎 były tam ze mną 4 osoby chyba... a pogoda była marzenie. Zasiedziałam się chyba z 40 minut bez ruchu ... siedziałam i podziwiałam, ale nie było żadnego ciśnienia na moją miejscówke 🤗

Mój pierwszy zimowy szczyt 😂💪

20200622_211204.jpg

• Like ! 2

@vatra no niestety nie 😂 ale podejrzewam, że  kiedys "my Tatromaniacy" napewno gdzies tam na szlaku się mineliśmy. 😄 teraz po tych koszulkach i butach 😂😂 się rozpoznamy 😉

• Haha 2

Ja czekam dalej na czapkę truckerkę dedykowana specjalnie dla forumowiczów 😛 bo ludzi z koszulkami z tatromaniaka widziałem już dziesiątki. No ale nie będę zagadywał do randomowych osób z taką koszulka, nie każdy musi być na forum 😛

• Haha 2

Ja też czekam, pomysł nawet rzuciłam 😉🤫 

To prawda, że troche takich osób pewnie jest ( nie wiem czy widziałam? ... moze...) ale skoro ktos ma to musiał tutaj zajrzeć a zagadać nie zaszkodzi 😂 ( chyba ze ktoś będzie nie w sosie... chociaż nie sądzę zeby dało sie nie mieć w Tatrach humoru ☺)

• Like ! 2

Niedawno byłam w Tatrach właśnie w mojej tatromaniakowej koszulce i zauważyłam że sporo ludzi zwracało na nią uwagę😉

• Like ! 1

No właśnie nie 😀 swoją koszulkę dostałem zanim forum w ogóle powstało 🙂 Może by tak otworzyć wątek z pomysłami na gadżety? I jeszcze login na tych wszystkich akcesoriach! Bym wiedział do kogo na szlaku mam się nie odzywać za to podkradanie zdjęć 😏

• Like ! 1
  • Haha 2

Posted (edited)

Biała mountains are calling and I must go, ale wiesz 😁 ja (tu Was zaskoczę) koszulki zmieniam! Także prościej rozpoznać mnie chyba po butach albo plecaku 😃

@vatra to być może gdzieś się już minęliśmy, a powyżej dolin to na pewno Ci też "czesc" powiedziałem! 🙂

Edited by Luk_
  • Haha 2

Też coś dorzucę. Dopiero po zdjęciach widzę, że zawsze jestem tam w brzydką pogodę. Ładną zwykle wykorzystuję na coś konkretniejszego:

Wiosna:

wiosna.jpg.49b576952e490819cbb61fe3d2b4f110.jpg

Lato(późne):

lato.jpg.cab189c2107c568aacd443d62351d58e.jpg

Jesień(wczesna):

jesien.jpg.7b13620be4766648a339727f2756a57b.jpg

Zima:

zima.jpg.0f3eeed83cb4408dcdc8be1df982ad7d.jpg

• Like ! 7

Fibi 😄 Skoro to jest dla Ciebie "brzydka" pogoda, to ja się boję jak wygląda ładna 😄!

• Haha 3

6 minut temu, Luk_ napisał:

Fibi 😄 Skoro to jest dla Ciebie "brzydka" pogoda, to ja się boję jak wygląda ładna 😄!

O tym samym pomyślałem 😛 Toż to prawie idealne warunki są!

• Like ! 1
  • Haha 1

@Luk_ dobra, masz rację jak na tatrzańskie standardy to ładna 😉

Ale dla mnie ładna pogoda to taka:

pog.jpg.383c1697d2904422f00d892508e046b5.jpg

Sorki, że nie na temat, bo to nie z Gęsiej Szyi. A to moje pierwsze zdjęcie z Gęsiej było zrobione w dniu kiedy non stop lało, przejaśniło się może na 5 minut 🙂

• Like ! 5

Przed chwilą, Fibi napisał:

@Luk_ dobra, masz rację jak na tatrzańskie standardy to ładna 😉

Ale dla mnie ładna pogoda to taka:

pog.jpg.383c1697d2904422f00d892508e046b5.jpg

Sorki, że nie na temat, bo to nie z Gęsiej Szyi. A to moje pierwsze zdjęcie z Gęsiej było zrobione w dniu kiedy non stop lało, przejaśniło się może na 5 minut 🙂

Za pięknie, za różowo, za kolorowo. Ja tam lubię, jak jakiś dreszczyk mały jest 😛

• Like ! 4

Przecież tak bezchmurne dni w Tatrach to można niemalże policzyć na palcach jednej ręki 😛 Na moich X wyjść w Tatry to pogodę jak żyleta miałem może z 4 razy 😂

• Like ! 1

3 minuty temu, Mnich Moderator napisał:

Za pięknie, za różowo, za kolorowo. Ja tam lubię, jak jakiś dreszczyk mały jest 😛

Dokładnie! Obłoczki tworzą mega klimat 🙂

• Like ! 1

2 minuty temu, Luk_ napisał:

Przecież tak bezchmurne dni w Tatrach to można niemalże policzyć na palcach jednej ręki 😛 Na moich X wyjść w Tatry to pogodę jak żyleta miałem może z 4 razy 😂

Ja podobnie, no może 5. Dlatego doceniam to co mi się rzadko przytrafia 😉

• Like ! 2

Byłam 2 lata temu. W tym roku jadę z kuzynką która pierwszy raz odwiedzi Tatry więc Rusinowa z Gęsią obowiązkowo 😁

20180702_114146.jpg

DSCN5861.JPG

DSCN5875.JPG

• Like ! 7

Śliczne fotki @martuś 

Skoro kuzynka nie była nigdy w Tatrach to Gęsia to bardzo dobry pomysł, dołożyłabym jeszcze Sarnią i oczywiście Morskie, ale to wszystko zalezy od tego jak długo będziecie. Życzę owocnego pobytu co by kuzynka połknęła bakcyla 😁

• Like ! 1

@Anuś jedziemy na tydzień więc trochę mamy dni 😄 Na początek spróbujemy z łatwiejszymi trasami a jak jej się spodoba to może Kościelec zaliczymy (moje marzenie 🥰) i kilka innych trudniejszych tras. Ale to musimy sprawdzić na ile nie będzie miała lęku wysokości w górach bo wiem, że do kolejki na Kasprowy nie wsiądzie 😉

• Like ! 2

No to powodzenia...

Chcesz ją naprawde zabrać na Kościelec? Góra fajna, polecam, ale nie wiem czy na pierwszy wyjazd ...

Mimo wszystko trzymam kciuki oby pogoda wam dopisała 🤗

• Like ! 2

Dnia 5.07.2020 o 12:22, martuś napisał:

@Anuś raczej wątpię żeby kuzynka się odważyła ale kto wie 😆

Jak się  zarazi pójdzie wszędzie 😉😁

• Like ! 2
  • Haha 1