Skocz do zawartości

Ciężki plecak


barbie609 moder

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Dnia 5.04.2022 o 09:04, barbie609 napisał:

po za tym nie gotuje ,nie sprząta ................. ,może bez przesady?

Niby tak ...ale nożem wkręta odkręcisz czy konserwę otworzysz.. ale wina już nie bardzo.?

3 godziny temu, barbie609 napisał:

może ktoś znajdzie zastosowanie

....derka na konia

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.10.2022 o 09:18, barbie609 napisał:

Coraz więcej niestety takich idiotów chodzących po Tatrach z reflektorami samochodowymi na głowie. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/9/2022 at 3:11 PM, Jędrek said:

Coraz więcej niestety takich idiotów chodzących po Tatrach z reflektorami samochodowymi na głowie. 

Wizualnie ta silva nie zachwyca, ale 10000 lumenów bym nie pogardził ^^

Mogliby to zrobić w postaci jednej diody i systemu soczewek by zmieniać ze światła rozproszonego na skupioną wiązkę i mamy szperacza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Q'bot napisał:

Mogliby to zrobić w postaci jednej diody i systemu soczewek by zmieniać ze światła rozproszonego na skupioną wiązkę i mamy szperacza ;]

Mactronic też ma takie rozwiązania https://www.militaria.pl/mactronic/latarka_czolowa_mactronic_maverick_-_510_lumenow_ahl0051_p1019382.xml?cat=2038

tyle że moc mniejsza.Latarek tej firmy kiedyś używałem i jakościowo były dobre.Teraz takich mocy światła nie potrzebuję ,wystarczy mi to co oferuje Petzl Tikka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Jędrek said:

Do czego ci potrzebna w górach taka silna lampa? Jesteś filancem? ?

Teraz jak chcę zrobić zdjęcie z ładnym snopem światła, to ekspozycja z włączoną czołówką musi trwać 8-10 sekund, w którym to czasie nawet jeśli ja nie drgnę, to wiatr rozmucha moje ubranie, przez co wychodzę na zdjęciach poruszony. Więc liczę, że 10x większa moc diody pozwoliłaby skrócić czas naświetlanie kilkukrotnie ?

A tak poza tym - od przybytku lumenów dupa nie boli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie cuś do apteczki ,

https://www.militaria.pl/cederroth/plaster_adhezyjny_cederroth_soft_foam_bandage_blue_6_cm_x_2_m_p1030806.xml

ciekawe ja się sprawdza , wygląda na to że może da sie stosować jako bandaż elastyczny np do ,mocowania usztywnienia , tylko ta cena.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...