Jump to content

Daerkopolo

Member
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Daerkopolo last won the day on March 5

Daerkopolo had the most liked content!

Community Reputation

181 Excellent

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. C.D . Zdjęcia Kozi wiech
 2. 3.03.2021 Kozi Wierch.Pogoda igła zero wiatru dwójką lawinowa z tendencją opadająca do jedynki do 1900m powyżej 1900m tendencja rosnąca. Trasa do piątku minęła dość szybko wyrobilem się w dwie godziny podejście do schroniska wejściem zimowym. Podejście do schroniska zmrożone momentami wyślizgane. Podejście pod Kozi Wierch wymagające raki czekan obowiązkowe momentami śniegu dużo. W godzinach porannych śnieg zmrożony południem robiła się już bryja snieg topniał w oczach.Na szczycie kilka metrów ekspozycji zmrożonej,ale widoki wynagrodziły wszystko ?
 3. 23 luty 2021.Pogoda zapowiada się piękna dwójką lawinowa z sentencja rosnąca bo kilka poprzednich dni była jak na luty bardzo gorąca padło na Starorobociański Wierch (2176 m), z którego możemy podziwiać panoramę całych Tatr Zachodnich oraz najbliższe szczyty Tatr Wysokich. Jak się później okazało udało się dojść do Kończysty Wierch 2002m Trasa Doliną Chochołowska potem czerwonym szlakiem na Trzydniowiański szczyt śnieg do wysokości lasu twardy zmorożony powyżej gdzie promienie słoneczne go już bardziej muskałybardziej mokry mniej stabilny,ale w tym słoneczku szło się .że hoho.Gdy podch
 4. 15 styczeń spotaniczne wyjście na Kasprowy Wierch na zachód słońca. Trochę późno wyjechałem, zanim dotarło do mnie ,że dzień będzie idealny na super wycieczkę. Szybkia ocena sytulacji spojrzenie na mapę padło na Kasprowy -zachód słońca! Start Kuźnice -Hala Gąsienicowa- Kasprowy Wierch-Myślenickie Turnie Kuźnice.
 5. Pogoda taka ,że żal w domu siedzieć ,a mam trochę wolnego.Jakie macie pomysły na wyjście w Tatry przy 3 lawinowej.
 6. @wiktoree w Tatrach kolego to już muszą być raki,czekan już na takie podejścia i trochę praktyki w chodzeniu w rakach i używania czekana..
 7. Witajcie. W poniedziałek piątego stycznia postanowiliśmy z kumplem wybrać się w Tatry.Pogoda miała być więc na nasz cel wybraliśmy Zawrat. Dokładnie Brzeziny Zawrat Palenica.Do Zmarzłego Stawu szło się dobrze powyżej śniegu dużo śnieg mokry jeszcze nie zbity dobrze (był na ten dzień 2 stopień lawinowy) szliśmy zimowym wejściem żlebem ,szlak letni zasypany.Podejscie przysporzyło nam trochę adrnaliny o ile do 1600m. się jakoś szło później ściana nawiana przez wiatr , pogoda się zaczęła zmieniac się trochę zachmurzyło i zaczęło sypać. Postanowiliśmy ,że spróbujemy wyjść,jeśli dalej będzi
 8. Mam ten plecak od tamtego roku.Placak super ,ale trzeba wziąsc pod uwagę wagę tego placaka bo sam w sobie już trochę waży. Na olx był ostatnio nowy w dobrych pieniądzach.
 9. La Sportiva Tx4 bez bez membrany polecane wyżej kupiłem i byłem w nich kilka razy jeszcze w sprzyjającej aurze i powiem Ci najwygodniejsze buty jakie mialem.
 10. Gratulacje!Mam nadzieję,że i ja kiedyś tam dotrę Mnich Cubryna i MW mi zostały tylko lub ,aż tylkow naszych Tatrach. Szacun!?
 11. Uprzedzam zdjęcia z telefonu?
 12. Q'bot nie stresuj się bo Ci żyłka pęknie nie podoba się nie patrz,wrzuc na luz?
 13. Jak nie chcesz nie patrz i nie komentuj,następnym razem wezmę aparat specjalnie dla Ciebie?Wiatru wczoraj nie było wcale a ludzi było mnóstwo,tylko wyobraź sobie,że widoki mnie bardziej interesują.
 14. Dzisiaj ruszyliśmy na Wołowiec przez Grzesia pogoda super śnieg jest ,ale lodu pod śniegiem brak więc warunki super bez raczków było super!
×
×
 • Create New...