Jump to content

Daerkopolo

Member
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Daerkopolo last won the day on September 16

Daerkopolo had the most liked content!

Community Reputation

100 Excellent

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Podsumowując czy możesz mi wybrać. trzy pary butów które Ty byś kupił,nie patrzymy na cenę tylko: wygoda (twardą podeszwą) Dobra przyczepność Wytrzymałość.
 2. A te Scarpa Revolution Meindle X-so 70 to jakich zaliczasz?
 3. Hehe dobry jesteś!😁 Wybieram przyczepne i wygodne!
 4. Nie chodzi o kasę.moge dać tyle ile potrzeba żeby but był wytrzymały wygodny i nie śliski na mokrym kamieniu chodzi tylko jakie?
 5. Ok.uznajemy że słowo wytrzymałe jest skreślone,Proszę o inne modele. A swoją drogą but za kilka stów i po sezonie się rozwaliły maskara. Dobrze .że na gwarancji były i reklamacja uwzględniona 😀.Wcześniej miałem jakieś Salomony kilka lat i nic się im nie działało dopiero w ogrodzie je dokończyłem przy robotach ziemnych.
 6. Część, Reklamowałam buty Salewa wysokie.gwarancja uznana .zwrot pieniędzy.,a to znaczy zakupy!😁 Proszę ,żebyście mi teraz coś fajnego wytrzymałego i w miarę możliwości nie śliskiego na skałach pomogli wybrać!
 7. Tak,byłem z trzy tygodnie temu idziesz za szlakiem do Przełęczy Pod Chłopkiem , później masz Mięguszowiecki trzy szczyty Czarny,Posredni,Wielki tam już nie nie ma szlaku malowanego na skałach, są kopce poukładane z kamieni na Czarnym byłem reszta przede mną. Na drugiej stronie tego wątku udostępniłem kilka zdjęć.
 8. A tak poważnie to trasa do przejścia uważać na sypkie i śliskie kamienie ,a poza tym kilka łańcuchów,grań szeroka i trawers do Przełęczy.Kask obowiązkowo!
 9. Najtrudniejsze to znalezienie szlaku nieoznakowanego na MW ,który już mnie denerwuje bo myślę o nim😁
 10. Daerkopolo

  Orla Perć

  @a chodźże na pole Gratuluję!
 11. Mapa 3d szlak widać MW,podobnie mi ten góral opowiadał że trzeba zejść na dół potem do góry sprawdzę to kiedyś!😏
 12. Ostatnio rozmawiałem góralem miał z 60 lat krzepę widać ,że zeby zdarł w Tatrach,rozmawialiśmy o MW i tam też są kopce usypane z kamienia,więc do przejścia tylko kopce trzeba lokalizować. MC było to w zasadzie proste.Wiec kiedyś ,ale to przyszły rok jest tam gdzieś zapisany MW namawiałem tego górala żeby pokazał,ale mówił ze chodzi sam,byłoby prościej. Zawsze przy przewodniku coś podpatrzysz podpytasz więc pewnie warto mi szkolenie w rakach i wyjście na Przedni Granat powiedział 1200zl w ramach ćwiczeń.Może wziąsc trzy osoby więc szukam trzech osób?następny etap to Gerlach pewnie z tydzień później cena 1400zl.
 13. @Zośka wiesz mamy do czego wracać mamy rodziny umiemy się wycofać! Deszcz nas zastał na Kościelcu więc już trzeba było zejść trzeba było naprawdę myśleć bo śliski Kościelec jest naprawdę groźny. Potem się przejaśniło to postanowiliśmy iść na Swinnice skały podeskły więc było w miarę bezpiecznie potem już nie padało słońce się przebijało mgła raz się pojawiła raz ja rozwiewiało więc było do ogarnięcia,ale pogoda jest najważniejsza sprawdzaliśmy pogodę miała być ok miał byc wiatr ale i słońce,chodzimy dla przyjemności nie dla ryzyka na ,które w górach nie ma miejsca.
 14. Dzisiaj z kumplem tak na spontan Kościelec i Swinnica pogoda nam niestety nie sprzyjała deszcz nas zastał na Kościelcu więc śliskie skały Tx4 sprawdziły się dobrze fajny but!
 15. @sickboy777 Dziękuję,czekam na wiadomość od kumpla i dzwonię,ale kusi mnie też ta zima bo chodziłem już w rakach,ale Czerwone Wierchy takie tam ,a wyjść już na coś takiego w zimie to pewnie perełka zobaczymy😏
×
×
 • Create New...