Jump to content

dominisiaa_k

Member
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dominisiaa_k

 1. Podepnę się ? jak dojechać na słowackie szlaki z Zakopanego (ew. bezpośrednio z Krakowa)? Wiem, że kursuje od niedawna Eurolinia Tatry i Leoexpress (choć chyba zawiesza te kursy od marca??). ?
 2. a ja mam pytanie: jak najłatwiej/najszybciej dojść na wieżę widokową ze ścieżką w koronach drzew w Krynicy? Był może ktoś? Jak wrażenia? ?
 3. Ostatnio Dawid Podsiadło śpiewa swoje akustyczne wersje piosenek w Tatrach... co prawda nie są to piosenki o górach, ale w górach ? czy ktoś wie w jakim konkretnie miejscu jest nagrywany chociażby ten teledysk ? ?
 4. @majutek nie wiem jakie są aktualne warunki, ale myślę, że ta informacja może Ci się przydać przy planowaniu wycieczki -> "Od poniedziałku 21 października zamknięty będzie szlak w Dolinie Roztoki, od Wodogrzmotów Mickiewicza do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Szlak będzie zamknięty z powodu remontu, do odwołania." ?
 5. a dla mnie średni, 7/10 ? liczyłam na większe rozbudowanie wątku akcji na Nanga Parbat ?
 6. skoro Kofola to może... Krywań? ??
 7. @Ann akurat byłam w tym roku w dość słabą pogodę - mgła i mżawka na całej trasie, potem już konkretny deszcz i było baaardzo dużo turystów idących Kościeliską i spora część z nich udawała się dalej nad staw, więc chyba nie było tam aż tak źle ?.
 8. Wiem, że prognozy długoterminowe rzadko się sprawdzają, ale przewidują piękne, dłuuugie okno pogodowe od tego weekendu aż do praktycznie końca przyszłego tygodnia... temperatura ponad +10 stopni, stąd moje pytanie: gdzie będzie warto się wybrać w taką pogodę bez doświadczenia w chodzeniu po śniegu i bez raków/raczków? Zostają jedynie doliny czy da radę gdzieś wyżej się wdrapać? ?
 9. Dolina Kościeliska i wyżej nad Smreczyński Staw ?
 10. dominisiaa_k

  Morskie Oko

  Zdjęcia są z niedzieli ?
 11. Zejście z Kasprowego w kierunku Czerwonych Wierchów ❤️
 12. Dziękuję Wszystkim za podpowiedzi!! ☺️ Szczególnie @Luk_, @Natalia D i @PiotrekC1982 za zwrócenie uwagi na Beskid tak blisko Kasprowego, jakoś wcześniej nie dostrzegałam go na mapie... ? Szkoda tylko, że nie było tabliczki, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie, ale za to ślad na Endomondo pozostanie ? W końcu wczoraj nadszedł dzień zdobycia 2k mnpm ? Schodziliśmy z Kasprowego przez Przełęcz pod Kopą i dalej do Doliny Kondratowej, trochę szkoda Kopy, która była bardzo blisko, ale nie starczyło już czasu, bo dzień coraz krótszy. ?
 13. Kiedy chcesz zrobić fotkę napotkanej kozicy, ale masz tylko smartfon pod ręką... PS możliwe, że w krzakach po prawej stronie ukryła się druga ?
 14. Obecnie już w nieco innych kolorach, zdjęcia z wczoraj ? Co prawda mi dwa zejścia skalne sprawiły trochę problemów ?, ale to zapewne kwestia doświadczenia. Dla takich widoków było warto ❤️
 15. @staroń, a gdyby tak wejść na Kasprowy przez Myślenickie Turnie, przejść przez Czerwone Wierchy i wrócić do Kościeliskiej to też polecasz Tomanową czy wtedy jednak lepiej czerwonym zejść? ☺️
 16. @patrykbala.89 bardzo dobry wątek!! ? na przyszłość zapamiętam, żeby takich "perełek" nie usuwać, bo miałam ich wiele ? Mój faworyt, jakby ktoś nie rozpoznał to Smreczyński Staw ??
×
×
 • Create New...