Jump to content

karpasani

Member
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by karpasani

 1. Bardzo lubię Gęsią Szyję bez względu na porę roku🤗
 2. To był wyjątkowy dzień🤗 Pogoda dopisała,było słonecznie i pięknie. Naszym celem był Błyszcz i Bystra ale wylądowaliśmy na Ornaku. Towarzystwo wyborne,świetna atmosfera(śmiechu duża dawka) i przepiękne barwy wokół -to będę pamiętał😍 W schronisku było całkiem sporo turystów, zaś idąc w górę w stronę Iwaniackiej Przełęczy coraz mniej. Co było dla mnie miłym zaskoczeniem na Ornaku byliśmy prawie sami.Mogliśmy sobie zrobić piknik☕🍫 i pocykać zdjęcia📷 Dziękuję wam😍🙏 Było fantastycznie.
 3. Niech zostanie Jaaga z Krainy Lodu❄️😀
 4. Pięknie pozuje Generał Kaczor ?
 5. Zmieścisz się w 7 godzin.No chyba,że będziesz się delektował widokami popijając kawkę i cykając fotki ☕??
 6. @jaaga76 Z przyjemnością przeczytałem? I wróciły wspomnienia... Aguś gratuluję pięknych zdjęć?? ??? @Fibi na tej fotce "z góry" nie znalazłem Was. Takie drobinki? Fajne zdjęcie Seba?
 7. @vatra dokładnie tak?To bardzo przyjemne miejsce ... Tak sobie posiedzieć i dobrą kawkę wypić ??☕
 8. Od ostatniego naszego wyjazdu w Tatry minęło trochę czasu. Ciągnęło nas w te piękne góry i to bardzo. Prognozy na weekend były średnie, za to wtorek miał być piękny, takie typowe okno pogodowe. Rozdzwoniły się telefony.Każdy z nas myślał o tym aby załatwić szybko urlop na wtorek. A z tym to różnie bywa?. Zadzwonił Mati, urlop załatwił. I mi łatwo poszło.Przemek także mógł jechać,a Krzysiek już był od kilku dni w Zakopcu i miał na nas czekać. Skład mieliśmy ustalony.Można ruszać. Podróż minęła nam fajnie,choć trochę popadało.Rano dojechaliśmy do Palenicy Białczańskiej.
 9. @jaaga76 Bardzo fajna deszczowa relacja i gratuluję zdjęć????
×
×
 • Create New...