Jump to content

karpasani

Member
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by karpasani

 1. @gregorpc bardzo fajne zdjęcia. Dzisiaj Krzysztof Wielicki na prelekcji w Brennej powiedział,iż góra się nie przewróci i możesz zawsze do niej wrócić.
 2. Kilka takich fajnych roślinek z łazikowania w Alpach 😊
 3. Całkowicie się zgadzam. Hrabia Czyński w wersji z 1982 roku jakiś taki bardziej wyrazisty. Bożena Dykiel również kapitalnie zagrała.
 4. Przy pięknej pogodzie zdobyliśmy Rotelstein oraz Sulzenschneid ⛰️⛰️ 🌞🤩 Było wesoło. Otaczały nas wspaniałe widoki, którymi delektowaliśmy się na szczycie.
 5. Zdobycie lub może raczej zaliczenie Rittisberg było naszym pierwszym wędrowaniem w rejonie Ramsau. Zaraz po rozbiciu namiotów wystartowaliśmy w stronę szczytu.Myślę,iż byliśmy głodni Alp.Był to przyjemny spacer. Pierwszy szczycik padł naszym łupem.😉 Było warto 😊
 6. Oczywiście. Możemy tak się wybrać jak ustalisz. Z przyjemnością 😊
 7. Super jest to zdjęcie z 1930 roku 😍
 8. Oczywiście. Jestem jestem jak najbardziej za. Chciałbym tam być przy pięknej zimowej pogodzie⛰️ 🌲🌲❄️❄️❄️ Możemy sobie pomykać ze Szlachtowej.
 9. Piotr ja pałatkę,którą miałem ze Składnicy Harcerskiej zabierałem i w góry i na ryby i robiła jako coś w rodzaju zadaszenia 🙂
 10. Trzeba będzie zimowe ciuchy powolutku wyciągać z szafy ❄️❄️❄️ Myślę,że piękne słoneczne dni jeszcze przed nami 😊 Kiedyś końcem października robiliśmy Orlą Perć w szortach i koszulkach z krótkim rękawem.
 11. A to nasza ekipa 🤩
 12. Postaram się wybrać jakieś fotki 😊 Hallstatt to pierwszy punkt naszej wyprawy. Miasteczko, które warto odwiedzić. Można chyba stwierdzić,że to taka perełka Austrii.
 13. Mistrzyni to Ty jesteś 😉 Dziękuję Aguś🙏🙏🙏
 14. karpasani

  Gerlach

  Gratulacje @Mateusz Z👏👏👏😊 Piękny szczyt zdobyty. Widzę,że miałeś świetną pogodę🌞 A zdjęcia wyborne📷👍
 15. Wyjazd do Ramsau będę długo wspominał😃🤗. To był piękny i udany urlop.Dachstein sprawił mi dużo,dużo radości. Bardzo podobało mi się Hallstatt. To taka perełka🤗 Pele campingowe w Ramsau am Dachstein okazało się całkiem ok👍 Najbardziej cieszę się z tego,iż zamiast zdobyć jeden lub dwa szczyty udało się zdobyć : Rittisberg, Rotelstein, Hoher Gjaidstein, Sulzenschneid . Zdobyliśmy Hoher Dachstein naszą wisienkę ⛰️😍 To było znacznie więcej niż zakładaliśmy. Do tego pogada była piękna, jak na zamówienie. A miało padać. Jednym słowem mieliśmy szczęście. Przed
 16. Kilka dni temu wybrałem się na Soszów Wielki. Było bardzo mokro, a salamandry wychodziły dosłownie na szlak.
 17. Mateusz dopiero teraz podziwiam twoje zdjęcia z Alp. Robią wrażenie. Są piękne. Gratuluję🤗📷👏👏👏
 18. Uwielbiam🥰 Oba widziałem, a Kompanię Braci już pięć razy i to u mnie nie koniec😄
 19. Jacku z wielką chęcią obejrzę nowego "Znachora"🙂 Tylko czy nie będę miał ciągle przed oczyma Jerzego Bińczyckiego 🤔 I tak obejrzę.
 20. I u mnie było podobnie z butami. Pamiętam,że jedne z pierwszych, powiedzmy profesjonalnych butów to były wysokie Lowa i drugie Dachstein. Obie pary butów przywiózł znajomy z Austrii i obie zachodziłem na amen 😊 Wytrzymały około dziesięć lat. Pamiętam , że były bardzo wygodne.
 21. Niesamowity przepiękny widok?? Coś pięknego??? Gratuluję zdjęć ????
 22. Witamy Grzegorzu na forum ??. Dzięki za fajną relację i piękne zdjęcia????
 23. @Artur S piękne zdjęcia???? Musiało być fantastycznie. Muszę się tam wybrać.
×
×
 • Create New...