Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/16/2021 in all areas

 1. W ten weekend mimo iż pogoda zapowiada się dość dobrze będę musiał posiedzieć w domu 😉 dopadło mnie choróbsko. Mam dla Was za to trochę materiału z wyjścia na Rysy tuż przed ostatnimi opadami śniegu chociaż powyżej przełączki i tak trochę już go było. Dodatkowym utrudnieniem na szlaku był wiatr który w porywach musiał osiągać okolice 100km/h. Za to ludzi trochę mniej 😄 Szlak już po remoncie, wygląda całkiem dobrze. Nie zabrakło też zdjęć słynnego lodowczyka tuż obok szlaku 😉 powyżej Czarnego Stawu. W ten dzień udało się zdobyć jeszcze dwa szczyty ale o tym w kolejnym poście 🙂 🗻🎬📽️ Rysy 2499-2
  4 points
 2. Tuż przed wierzchołkiem od strony PN wyglądało tak 😄
  4 points
 3. @jaaga76albo swoją Chochołowską...🙂
  3 points
 4. @a chodźże na poleTy jak już wyjdziesz na pole to zawsze coś fajnego powstanie. Film jak zwykle ładny. Pieniny widziane z wysokości tylko potwierdzają tezę, że są jesienią najładniejsze.
  2 points
 5. Cóż, każdy ma swój Everest 🙂
  2 points
 6. W Tatrach zameldowaliśmy się we wtorek rano. Jadąc w nocy autobusem z niedowierzaniem potrzyliśmy na kamerki.... padał śnieg, a my jechaliśmy się wspinać na Cubrynę i MSW. Nasze snute od grudnia poprzedniego roku plany pokrzyżowała pogoda. Znowu.... Jak nie deszcz, to śnieg i lód ...??? No cóż... co się odwlecze, to nie uciecze. Chyba. Ale skoro byliśmy, po postanowiliśmy wykorzystać czas na maksa. Na rozgrzewkę, po zrzuceniu plecaków w Roztoce, poszliśmy nad Morskie Oko. Nocna jazda dawała się nam we znaki, więc czysto rekreacyjnie obeszliśmy staw. Ośnieżone szczyty, kolorowe jarzębiny
  1 point
 7. W ostatnią niedzielę Wracając z Lackowej (KGP), zatrzymaliśmy się na noc w Szczawnicy i następnego dnia zrobiliśmy niezwykle urokliwą trasę! Przed 7 rano w Homolach żadnej żywej duszy. Potem też niewiele osób, im bliżej Szafranówki (i popołudnia) tym zaczęliśmy napotykać więcej osób. A widoki i kolory po drodze - BAJKA! Słowa tego nie opiszą, więc zapraszam do oglądania.
  1 point
 8. Nasza trudna miłość zaczęła sie jakieś 25 lat temu, więc nie wiem 😂. Ale Bieszczady bardzo lubię o każdej porze roku.
  1 point
 9. Kozica buszująca w kwietniku ?
  1 point
 10. @jaaga76 Ty jesteś prawdziwa Elsa z Krainy Lodu ??
  1 point
 11. @jaaga76 nie przejmuj się MSW i Cubrynę ogarniecie sobie w przyszłym roku. ? A teraz miałaś już przynajmniej małą zaprawę przed sezonem zimowym ?
  1 point
 12. @jaaga76 miałaś pierwsze zimowe wyjście tego sezonu ?
  1 point
 13. 1 point
×
×
 • Create New...