Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/31/2020 in all areas

 1. Wpuść ją czasem do domu, to się oswoi.
  5 points
 2. Ludzi się w zasadzie nie boję, bo mam takie przekonanie - może głupie i naiwne, ale mam - że w mniej uczęszczane i popularne miejsca chodzą głównie prawdziwi miłośnicy gór, a takich nie ma co się obawiać, natomiast tam, gdzie jest pełno ludzi, może i są różni, ale w tłumie nikt nikomu krzywdy nie zrobi. Za to miśków się boję. Instrukcje instrukcjami, ale ja to jestem panikara, nie wiem, czy byłabym w stanie zachować się spokojnie i słuchać głosu rozsądku w czasie spotkania. A w ogóle to raz mało co nie umarłam ze strachu, kiedy siostra schowała się w krzakach i zaryczała. Dałam się nabr
  2 points
 3. siaad, leżeć i drapanko za uszami ?
  2 points
 4. @KachaPodobnie wracałam kiedyś z Czerwonych Wierchów do Kościeliskiej czerwonym szlakiem!!! Nie chcę o tym pamiętać!?
  2 points
 5. @Q'bot czas na kontynuacje mój brat niedziedz w żenskim wydaniu ?
  1 point
 6. Za to przy Chacie Zamkowskiego żyje oswojony lis. Podobnie przy Bilikowej Chacie. Obawa przed spotkaniem ze zwierzętami w Tatrach trochę mi zawsze podnosi ciśnienie przy samotnych porannych wyjściach. Nie dotyczy kozic - te mogłyby być na szlaku ciągle ? Absolutnie uwielbiam kozice.
  1 point
 7. No nie wiem, ja się trochę boję dużych psów. Duży pies też może nas zjeść ?
  1 point
 8. Czemu ktoś miałby się obawiać misia? Przecież to tylko taki pies, jedynie duży ? A chyba każdy wie jak działa pies ?
  1 point
 9. i tu właśnie niedziedz tkwi w szczegółach ? wiem, że to trudne ale tak trzeba postępować, jeszcze gorzej jeżeli to niedziewdzica z młodymi, wtedy jak się rzucicie do ucieczki może być nieciekawie. ale w sumie moze sie tak nauczę niedzwiedziego ?
  1 point
 10. @Bieszdzadzki_tatromaniak mów do niedźwiedzia spokojnym głosem ? już to widzę, jak urządzam sobie spokojną pogawędkę z miśkiem sama w środku lasu.
  1 point
 11. Bo Ty chodzisz tylko po ciemku, w nocy i ich nie widzisz? Zobaczysz jak Cię jakiś zje?
  1 point
 12. wolą mnie kobiety od misiów no co ja poradze ?
  1 point
 13. Żywe niedźwiedzie mają to do siebie, że nieczęsto pokazują się turystom w takich miejscach. Często, właśnie w tych rejonach , wracając po swoich śladach po kilkunastu minutach spotykałem na ścieżce świeże parujące kupy miśka, który musiał siedzieć w krzakach gdy przechodziłem i nie dał się wypatrzeć.
  1 point
 14. Na horyzoncie marzeń Obłok bladozłoty Szaroniebieski Granatowy Pasmo gór Prześwietlone słońcem I tajemnicą Milczenie wieczoru jak namiot Rozkłada ramiona nad ziemią Opada zmęczenie Cisza zielona Od trawy i tęsknoty Za bezkresną krainą marzeń Ucichł ptak Ucichł wiatr niesforny A tęsknota? Otulona Szaroniebieskim obłokiem Odeszła za horyzont Niespokojna Niekiedy próbuję zatrzymać czas pisząc!
  1 point
 15. Wczoraj byłem na fajnej wycieczce,a tak wyglądała trasa: Jaworze Nałęże - Błatnia - Trzy Kopce - Klimczok - Szyndzielnia - Wapienica Pogoda dopisała.Było słonecznie i trochę wietrznie,bardzo dużo ludzi w schroniskach?.
  1 point
 16. Super się słucha w aucie podczas podróży ?
  1 point
 17. Uwielbiam WBK i SDM. A tego chyba jeszcze nie było: Włodzimierz Wysocki "Piosenka o przyjacielu" (wrzucam w wersji polskiej, ale oryginał jest oczywiście rosyjski).
  1 point
×
×
 • Create New...