Skocz do zawartości

Adidas terrex solo swift - ktoś ma?


Marek1977

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Marek1977 napisał:

Czy ktoś ma takie? Sprawdzą się jako podejściówki na lato?

Adidas-Terre-Swift-Solo-2-HR1302_[10064]_1200.jpg

ładny kolor, majątku nie kosztują, przetestuj sam i napisz na forum jak się sprawują a jak będą słabe w górach to zawsze możesz mieć na spacery po lesie

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek1977 napisał:

Ale chodził w nich po górach czy tylko po mieście? 

Po górach nie chodził bo to nie są buty w góry. Mówi że nawet w terenie (las, szutry, kamienie) się nie sprawdzają. A po górach chodzi już 20 lat i dużo butów zdarł😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://4outdoor.pl/2011/11/22/test-butów-podejściowych-adidas-terrex-solo/

Z tego testu wynika, że gość na Kozi Wierch w takich się wspinał. No zobaczymy. Jutro mają przyjść. Jak trafię w rozmiar to napiszę coś więcej bo cena bardzo atrakcyjna w porównaniu np do niskich La Sportiva tx4, Salewa Wildfire czy Scarpa Mescalito. A i wygląd bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "umarł śmiercią naturalną". Dostałem maila, że to ostatnia para i jest uszkodzona a ponieważ to miał być zakup za wygenerowane bony z punktów benefit w Decathlon to musiałem wykorzystać bony u nich na inny zakup.

Wybrałem sprawdzone Salomony Supercross w 4 odsłonie. 

Właśnie kurier mi je dostarczył 😁

Pierwszym wrażeniem podzielę się w oddzielnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek1977 napisał:

Temat "umarł śmiercią naturalną". Dostałem maila, że to ostatnia para i jest uszkodzona a ponieważ to miał być zakup za wygenerowane bony z punktów benefit w Decathlon to musiałem wykorzystać bony u nich na inny zakup.

Wybrałem sprawdzone Salomony Supercross w 4 odsłonie. 

Właśnie kurier mi je dostarczył 😁

Pierwszym wrażeniem podzielę się w oddzielnym temacie.

Nie twórz proszę oddzielnego tematu. Wątki połączyłem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mnich Admin napisał:

Nie twórz proszę oddzielnego tematu. Wątki połączyłem 🙂

Znaczy skasowałeś oddzielny temat o zupełnie innych butach ze zdjęciami wagą i porównaniem do jeszcze innych butów ze zdjeciami. 

Może ktoś właśnie zastanawia się nad Salomonami Supercross 4, opisów po polsku tego modelu w necie co kot napłakał.

Cóż, dzięki Tobie będą nadal szukali... eeeh nadgorliwość. 

 

Pewnie nie masz świadomości, że gdy w google wpiszesz - Salomon Crossover test to pojawia się link do oddzielnego tematu z testem na tym forum? 

Męczę się żeby pomóc ludziom bo wiem jaki to problem kupić przez internet odpowiednie buty do odpowiedniej aktywności a ty to kasujesz.

Pokasuj najlepiej wszystkie wrzucając do jednego wora. Jak ktoś będzie szukał konkretnego modelu to nie znajdzie albo mu się odechce zanim znajdzie w tym kotle gdzie ludzie o stu różnych modelach piszą zdawkowo. 

 

Edytowane przez Marek1977
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Marek1977 napisał:

Znaczy skasowałeś oddzielny temat o zupełnie innych butach ze zdjęciami wagą i porównaniem do jeszcze innych butów ze zdjeciami. 

Może ktoś właśnie zastanawia się nad Salomonami Supercross 4, opisów po polsku tego modelu w necie co kot napłakał.

Cóż, dzięki Tobie będą nadal szukali... eeeh nadgorliwość. 

 

Pewnie nie masz świadomości, że gdy w google wpiszesz - Salomon Crossover test to pojawia się link do oddzielnego tematu z testem na tym forum? 

Męczę się żeby pomóc ludziom bo wiem jaki to problem kupić przez internet odpowiednie buty do odpowiedniej aktywności a ty to kasujesz.

Pokasuj najlepiej wszystkie wrzucając do jednego wora. Jak ktoś będzie szukał konkretnego modelu to nie znajdzie albo mu się odechce zanim znajdzie w tym kotle gdzie ludzie o stu różnych modelach piszą zdawkowo. 

 

Po pierwsze: ochłoń, ładnie proszę. 

Po drugie: wątek nie został skasowany tylko przeniesiony.

Po trzecie: na forum jest już milion wątków o butach. Nie widzę zasadności tworzenia kolejnych. 

Po czwarte: odsyłam do zapoznania się z Regulaminem Forum. 

I po piąte: temat uważam za zamknięty. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "ochłoń"? Jestem bardzo "ochłonięty".

Rozumiem, że nie wolno na forum napisać tematu z szerszym opisem, zdjęciami i porównaniem konkretnego modelu danej marki buta?

Napisz proszę to wprost to nie będę się męczył i tracił czas, bo robię to za darmo, ba za swoje pieniądze żeby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi którzy szukają tej wiedzy tak jak ja szukałem.

Miałem napisać test tych butów z terenu w Kampinosie ale w tej sytuacji nie wiem czy jest sens dzielić się z ludźmi doświadczeniem bo znowu mi skasujesz temat i napiszesz żebym "ochłonął"

Pozdrawiam i udanej soboty 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek1977 napisał:

Rozumiem, że nie wolno na forum napisać tematu z szerszym opisem, zdjęciami i porównaniem konkretnego modelu danej marki buta?

Ależ oczywiście, że wolno. Ba, nawet Cię zachęcam, byś podzielił się w tym wątku swoimi odczuciami: https://forum.tatromaniak.pl/index.php?/topic/9654-jakie-buty-w-góry/page/5/#comments

7 minut temu, Marek1977 napisał:

bo robię to za darmo, ba za swoje pieniądze żeby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi którzy szukają tej wiedzy tak jak ja szukałem.

Wielu wytrawnych i doświadczonych forumowiczów dzieli się tu swoją wiedzą. I żaden z nich nie otrzymuje za to gratyfikacji finansowej 🙂 

8 minut temu, Marek1977 napisał:

Miałem napisać test tych butów z terenu w Kampinosie ale w tej sytuacji nie wiem czy jest sens dzielić się z ludźmi doświadczeniem bo znowu mi skasujesz temat i napiszesz żebym "ochłonął"

Prostuję po raz kolejny: temat nie został skasowany, tylko przeniesiony. Proszę o precyzyjniejszy dobór słów. A z testem Twoich Salomonów - z najwyższą uwagą i atencją - się zapoznam. 

11 minut temu, Marek1977 napisał:

Pozdrawiam i udanej soboty 🙂

Dziękuję i wzajemnie. Owocnych testów życzę 👌

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...