Skocz do zawartości

Kuźnice -> Rysy-> Kuźnice porady


Pawlik2009

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pawlik2009 napisał:

No spore przewyższenie i dużo luźnego materiału a przy takich tłumach nie pogoni na wspinaczce. Trasa ustalona, chyba trzeba będzie coś pobiegać żeby kondycję jakąś zrobić i pochwalę się po wszystkim. Tak poza tym przykra historia chłopaka. 

A jaki był Twój najlepszy bieg Górski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Pawlik2009 napisał:

Hmm po ostatnich wydarzeniach na Słowacji z misiami to nie wiem czy to dobry powrót przez zawory. Ktoś orientuje się jak tam bywa z tymi futrzakami?

szukasz wymówki aby nie udać się na tą wycieczkę ?

Dawno temu wędrując Doliną Koprową natknąłem się na ogromną kupę - to mógł być tylko niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawlik2009 napisał:

Hmm po ostatnich wydarzeniach na Słowacji z misiami to nie wiem czy to dobry powrót przez zawory. Ktoś orientuje się jak tam bywa z tymi futrzakami?

Długo się zastanawiałem co Ci odpisać.No to może tak : zamiśkowienie terenu wzrasta , czy na planowanej trasie spotkasz misia? Może tak może nie ,ja miśka spotkałem na Raptawickiej i w Olczyskiej , odchody widziałem Pod Wołoszynem i poza Tatrami w Gorcach widziałem dwóch maluchów i były ślady w Małych Pieninach. Tak więc  możliwość jest. Czy zrobią Ci krzywdę , raczej nie chyba ,że będziesz pecha. Oczywiście istnieją zasady zachowania i są one opisane na tablicach przy wejściach do TPN. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J@n napisał:

szukasz wymówki aby nie udać się na tą wycieczkę ?

Dawno temu wędrując Doliną Koprową natknąłem się na ogromną kupę - to mógł być tylko niedźwiedź

Wymówki nie, trasa ustalona więc niech się dzieję. Chociaż w gaz zaopatrze się 

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, barbie609 moder napisał:

Tak, czytałem o zasadach i postępowaniu przy spotkaniu z tym futrzakiem. Na spacerach człowiek  ma czas rozglądać się i nasłuchiwać otoczenie a podczas biegu niestety można wpaść prosto w futro 😅 nie ma co martwić się na zapas ale ten gaz to jednak obowiązek mieć przy sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...