Skocz do zawartości

Męski gadżet ;)


Marek1977

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Płacisz za markę i za dobrą, austriacką stal.

Tak naprawdę obawiam się ,że ceny absolutnie nie przekładają się na wartości użytkowe. Osobiście nie uznaję sprężynowców ,tutaj zainteresował mnie tylko wygląd. Myślę ,że militaria pl budują ofertę dla specyficznego klienta , ręcznik Madame Buterfly , różowy miotacz gazu, teraz ten nóż zobaczymy co będzie dalej.

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, barbie609 said:

Myślę ,że militaria pl budują ofertę dla specyficznego klienta , ręcznik Madame Buterfly , różowy miotacz gazu, teraz ten nóż zobaczymy co będzie dalej.

Zawsze taka była... Mnie nie przekonywały pseudo wojskowe produkty, chyba wolałbym rzeczywiście leżaka z demobilu kupić niż byle jakiej jakości podróbkę w stylu Mil-tec czy texara...

Czyli strona, gdzie ktoś kto nie ma pojęcia na rynku wchodzi celem zakupu prezentów dla osób podobno zainteresowanych tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q'bot napisał:

Zawsze taka była...

wiesz mam  z tego sklepu sporo rzeczy , i można tu kupić sprzęty dobrej jakości. Są oczywiście różne półki cenowe , oferta jest szeroka . Trzeba wiedzieć co kupić. Co do klasycznego demobilu hmm  w swoim czasie mundury Helikona kupione w takich sklepach jechały do afganu bo były po prostu lepsze  ,także z tą jakością rzeczy kontraktowych też różnie bywa.

Co do specyficznego klienta to mnie chodzi raczej w wzornictwo , no takie właśnie mało męskie.......

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, barbie609 said:

Co do klasycznego demobilu hmm  w swoim czasie mundury Helikona kupione w takich sklepach jechały do afganu bo były po prostu lepsze  ,także z tą jakością rzeczy kontraktowych też różnie bywa.

No dobra, mam rękawiczki Helikona i się jakoś trzymają... Ale parę gratów, które kupiłem na militariach okazała się dość podłej jakości. 

Trudno mi ocenić jaki jest target tej sieciówki - myśliwi chodzą do bardziej wyspecjalizowanych sklepów, fani ASG zamówią w sieci/chinach, a jeśli ktoś kierowałby się nazwą, to tam chyba nawet nie można klamki kupić, jedynie zabytkowe repliki.. czy się mylę i coś zmienili?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Q'bot napisał:
6 minut temu, Q'bot napisał:

jedynie zabytkowe repliki.. czy się mylę i

 

o ile wiem to tylko czarnoprochowce, ale nie interesowałem się tym bliżej,jakoś mnie do broni nie ciągnie

7 minut temu, Q'bot napisał:

Ale parę gratów, które kupiłem na militariach okazała się dość podłej jakości. 

a ja w zasadzie zawsze byłem zadowolony , a kupowałem sporo rzeczy , latarki , multitoole i to nie leatherman ,foldery ze średniej chińskiej półki , ubrania ,buty,okulary , ochraniacze, ostatnio zegarek,  itp także może miałem fart.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jędrek napisał:

toś czymś takim 2 policjantów zabił. 

zgadza się , zabija to prawie równie skutecznie jak ,, współczesna broń,, jest tylko bardziej kłopotliwa w obsłudze.

 

3 minuty temu, Jędrek napisał:

Rozejrzyj się wokół, ilu widzisz takich zniewieściałych?

może nieco przesadzam

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, barbie609 napisał:

możliwe że masz rację. Prawdę mówiąc mam wrażenie ,że sprawy idą w niewłaściwym kierunku

1575190340_iwhni9_600.thumb.jpg.0eb4401070bc3bb44b5aa9fe58061cb4.jpg

Ja mam elektryczną hulajnogę, w cieplejszych miesiącach dojeżdżam nią do pracy. I czasem jestem szybciej niż bym jechał busem, czy nawet uberem. Zniewieściały się nie czuję. Podkreślę jednak, że jeżdżę solo 🙂

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Jędrek said:

Szkoda że do M. Oka nie można czymś takim podjechać. Korzystałbym. 

Nawet kwadrans w tak przeklętym miejscu to o pół godziny za długo 🙄

Ale pomyśl jaki zjazd byłby satysfakcjonujący - zrzucanie zaprzęgów konnych podczas driftów na zakrętach, pisk palonych opon, wiatr w butelce piwa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...