Jump to content

Górskie wartości i emocje :)

Guest Kacha

Recommended Posts

Po co jeżdżę w góry? Po reset, po pomysły (życiowe i zawodowe), po spokój, po pobycie ze sobą, po widoki i po to żeby rodzina zatęskniła. 

Wystarczą 2-3 dni i jest dobrze. Przez wiele lat jeździłam z najbliższymi, a teraz coraz częściej sama i wcale mi się że sobą nie nudzi 😉.  Wybieram schroniska. Uwielbiam wieczory. 

Edited by jaaga76
  • Like ! 4
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Brawo za temat, super, skłania do przemyśleń ? spróbuję krótko, choć o górach mógłbym pisać i mówić bez końca ? Góry towarzyszyły mi już od dzieciństwa, wtedy rodzice zabierali mnie do Zakopanego p

Lubie w górach to, że przestaję tam myśleć o codzienności. Ciało się zmęczy i umysł tez ciągle pracuje aby bezpiecznie wejść, zejść, szlaku nie zgubić i nie ma już miejsca na to, co zwykle zajmuje go

Czytam Was i czytam, napisaliście już wszystko, pięknie ujmując miłość do gór. Mam identycznie jak Wy. @Mili Wi jak czytałam Twój post zastanawiałam się czy śpiąc nie pisałam ? jakbym czytała siebie t

Posted Images