Jump to content

Ochtabiński

Member
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ochtabiński last won the day on August 19 2019

Ochtabiński had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

4 Followers

About Ochtabiński

 • Birthday 07/02/1988

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. Hej, jadę w piątek 13.09 o dowolnej dogadanej godzinie z chętnymi, mam 4 miejsca ?
 2. No odcinek Brestova - Wołowiec to jest must see ? Ale generalnie zerknij na tą playlistę, może Cię zainteresuje, część Słowacka właśnie była zrobiona w 3 dni ? https://www.youtube.com/watch?v=Pl5UAcNZQ_c&list=PLrSQWdvs1uABRWcW8hVd5K-kjvZQEPUZz
 3. Dziękuję za szczere chęci, niestety w sobotę nie mogę jeszcze. Poratowałem się już flixbusem ?
 4. Ciężko o porządny sprzęt w takich pieniądzach, ale jeśli dołożysz parę stówek można się rozejrzeć za Sony a5100, którym sam czasem nagrywam, a używany pewnie będzie w przystępnej cenie. Aparat ma matrycę APSc co jest wielką jego zaletą, a dodatkowo zamknięta jest w naprawdę małym opakowaniu i filmuje się nim naprawdę świetnie. ?
 5. Zachodnie Tatry Słowackie, wydają się tak zapomniane, albo robią wrażenie zapomnianych, a mają tak wiele do zaoferowania, poniżej zbiór zdjęć z tego pięknego zakątka na ziemi ? Ciągle widzę zdjęcia z naszych Tatr i znanych mi miejsc, może macie coś wartego uwagi w swoich szufladach by pokazać? Oczywiście z zachodnich Tatr Słowackich. Chętnie poznam nowe miejsca i zainspiruje się na kolejne wycieczki ?
 6. Rano banany i jakiś mus, bo to jedyne co wchodzi tak wcześnie. Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem ? A w trasę zawsze woda, słodkie coś i liof. Tak, nawet na krótkie wycieczki biorę liofa, nie ma to jak porządny ciepły posiłek na szczycie ? A mały palnik z kartuszem to nie jakiś ciężar, a ile radości ? A po obiedzie budyń ahhh #budyńwgórach ?
 7. Chciałbym, jednak jeszcze nie teraz, trekking dopiero w październiku, więc ta sama pora roku co na poprzednim wyjściu ? Teraz wspin a potem festiwal w Zakopanem ?
 8. Nie wiem, czy można to nazwać problemem, ale może warto było by zmniejszyć rozmiar zdjęć w postach? Zrobić jakieś takie miniatury? Wyświetlają się bardzo duże, a jak ktoś wrzuca więcej to mamy niezłe przewijanie, a jak jeszcze parę osób zacytuje ten post ze zdjęciami to robi się naprawdę niezły bałagan w mojej opinii. Może zrobić jakieś takie miniaturki, gdzie po kliknięciu w nią zaczną się wyświetlać w jakimś trybie przeglądania zdjęć?
 9. Dziękuję za propozycję, ale 3 jak pogoda dopiszę to już w górach planuje być ?
 10. Polecam Tatry zachodnie od miejscowości Huty i w kierunku Polski ? Jest tam pięknie, pusto i nigdy nie było problemu ze spaniem w schroniskach z marszu na łóżku. Jeśli o jedzenie chodzi to ja biorę zawsze śniadaniowe owsianki na każdy zaplanowany dzień, gdyż wychodzę wcześnie ze schronisk, więc na schroniskowe śniadania się nie załapuje. Jakieś awaryjne obiadowe liofy, a tak to wieczorne jedzenie w schroniskach. Po polskiej stronie nigdy nie szedłem w wakacyjnym czasie, ale poza nim też nigdy nie miałem problemu ze spaniem na łóżku w schroniskach z marszu bez rezerwacji. No wyjątkiem je
 11. Paweł co Ty masz z tym Kasprowym, że go tak lubisz? :)
 12. Uwielbiam ten temat, muszę zrobić o tych szlakach film ? Aktualnie przekonałem się do szlaku przez Boczań, ale tylko w wariancie do góry, schodzenie tam po tych kocich łbach to katorga przy zmęczeniu, więc schodzę przez Jaworzynkę ? Oba szlaki są piękne i są dwa, wiec można sobie urozmaicać różne wyjścia ?
 13. Ja dostałem się tam taksówką z Zakopanego, kosztowało nas to 200 zł na 3 osoby, więc do przeżycia. Trochę uśmiechu, targowania z kierowcą i jedziesz w komfortowych warunkach, za wydaje mi się przystępne pieniądze jak na taksówkę. ?
 14. No to wypróbujmy ten dział na forum ? Zobaczymy czy będzie działać jak BlaBla ? Poszukuję Tatromaniaka z wolnym miejscem w aucie jadącego 1 Września do Zakopanego z Warszawy ?
 15. Myślę, że tak, bo dalekie zachodnie Tatry zasługują na trochę więcej uwagi, wydają się takie zapomniane. Tylko jestem rozdarty gdzie o tym pisać, na blogu czy na forum ?
×
×
 • Create New...