Jump to content

Ochtabiński

Member
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ochtabiński last won the day on August 19 2019

Ochtabiński had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

4 Followers

About Ochtabiński

 • Birthday 07/02/1988

Recent Profile Visitors

1,246 profile views
 1. Hej, jadę w piątek 13.09 o dowolnej dogadanej godzinie z chętnymi, mam 4 miejsca ?
 2. No odcinek Brestova - Wołowiec to jest must see ? Ale generalnie zerknij na tą playlistę, może Cię zainteresuje, część Słowacka właśnie była zrobiona w 3 dni ? https://www.youtube.com/watch?v=Pl5UAcNZQ_c&list=PLrSQWdvs1uABRWcW8hVd5K-kjvZQEPUZz
 3. Dziękuję za szczere chęci, niestety w sobotę nie mogę jeszcze. Poratowałem się już flixbusem ?
 4. Ciężko o porządny sprzęt w takich pieniądzach, ale jeśli dołożysz parę stówek można się rozejrzeć za Sony a5100, którym sam czasem nagrywam, a używany pewnie będzie w przystępnej cenie. Aparat ma matrycę APSc co jest wielką jego zaletą, a dodatkowo zamknięta jest w naprawdę małym opakowaniu i filmuje się nim naprawdę świetnie. ?
 5. Zachodnie Tatry Słowackie, wydają się tak zapomniane, albo robią wrażenie zapomnianych, a mają tak wiele do zaoferowania, poniżej zbiór zdjęć z tego pięknego zakątka na ziemi ? Ciągle widzę zdjęcia z naszych Tatr i znanych mi miejsc, może macie coś wartego uwagi w swoich szufladach by pokazać? Oczywiście z zachodnich Tatr Słowackich. Chętnie poznam nowe miejsca i zainspiruje się na kolejne wycieczki ?
 6. Rano banany i jakiś mus, bo to jedyne co wchodzi tak wcześnie. Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem ? A w trasę zawsze woda, słodkie coś i liof. Tak, nawet na krótkie wycieczki biorę liofa, nie ma to jak porządny ciepły posiłek na szczycie ? A mały palnik z kartuszem to nie jakiś ciężar, a ile radości ? A po obiedzie budyń ahhh #budyńwgórach ?
 7. Chciałbym, jednak jeszcze nie teraz, trekking dopiero w październiku, więc ta sama pora roku co na poprzednim wyjściu ? Teraz wspin a potem festiwal w Zakopanem ?
 8. Nie wiem, czy można to nazwać problemem, ale może warto było by zmniejszyć rozmiar zdjęć w postach? Zrobić jakieś takie miniatury? Wyświetlają się bardzo duże, a jak ktoś wrzuca więcej to mamy niezłe przewijanie, a jak jeszcze parę osób zacytuje ten post ze zdjęciami to robi się naprawdę niezły bałagan w mojej opinii. Może zrobić jakieś takie miniaturki, gdzie po kliknięciu w nią zaczną się wyświetlać w jakimś trybie przeglądania zdjęć?
 9. Dziękuję za propozycję, ale 3 jak pogoda dopiszę to już w górach planuje być ?
 10. Polecam Tatry zachodnie od miejscowości Huty i w kierunku Polski ? Jest tam pięknie, pusto i nigdy nie było problemu ze spaniem w schroniskach z marszu na łóżku. Jeśli o jedzenie chodzi to ja biorę zawsze śniadaniowe owsianki na każdy zaplanowany dzień, gdyż wychodzę wcześnie ze schronisk, więc na schroniskowe śniadania się nie załapuje. Jakieś awaryjne obiadowe liofy, a tak to wieczorne jedzenie w schroniskach. Po polskiej stronie nigdy nie szedłem w wakacyjnym czasie, ale poza nim też nigdy nie miałem problemu ze spaniem na łóżku w schroniskach z marszu bez rezerwacji. No wyjątkiem je
 11. Paweł co Ty masz z tym Kasprowym, że go tak lubisz? :)
 12. Uwielbiam ten temat, muszę zrobić o tych szlakach film ? Aktualnie przekonałem się do szlaku przez Boczań, ale tylko w wariancie do góry, schodzenie tam po tych kocich łbach to katorga przy zmęczeniu, więc schodzę przez Jaworzynkę ? Oba szlaki są piękne i są dwa, wiec można sobie urozmaicać różne wyjścia ?
 13. No to wypróbujmy ten dział na forum ? Zobaczymy czy będzie działać jak BlaBla ? Poszukuję Tatromaniaka z wolnym miejscem w aucie jadącego 1 Września do Zakopanego z Warszawy ?
 14. Myślę, że tak, bo dalekie zachodnie Tatry zasługują na trochę więcej uwagi, wydają się takie zapomniane. Tylko jestem rozdarty gdzie o tym pisać, na blogu czy na forum ?
 15. Chyba marzeniem każdego tatromaniaka jest w pewnym momencie bycie wszędzie, poznanie naszych Tatr dosłownie całych, każdego zakątka i szlaku. By przemierzyć te wszystkie kilometry, a potem odwiedzać tylko ponownie miejsca z własnej prywatnej listy "ulubione". Ja jeszcze nie odwiedziłem wszystkich miejsc, ale jest to moje małe marzenie, choć nigdy nie będzie priorytetem. Jednym ze sposobów na odwiedzenie wielu miejsc są dla mnie długodystansowe wycieczki od schroniska do schroniska. Jakieś parę lat temu przeszedłem szlakami turystycznymi "główną" grań Tatr Polskich i mogę stwierdzić jedno, to w
×
×
 • Create New...