Jump to content

wojtisek1

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Produkcja Netflix - Broad Peak - film w skali 1-10 , otrzymuje ode mnie 2 !!! I to chyba tylko dlatego , że jest , bo powinien dostać 1. Jest poprostu SŁABY, pomijajacy bardzo wiele faktów, a skupiający sie na temacie mniej ważnym. Górskie kadry też kiepskie!! Scena seksu zupełnie zbędna w tym filmie, koniec filmu z pominięciem najważniejszych faktów zejścia idiotyczny !!! NIE POLECAM !!! O Maćku film powinnna zrobić inna paltworma/wytwórnia, ale na 100% nie netflix !!
 2. Q'bot, masz rację. To jest raczej mój płacz nad tym regionem!! Tak wiem, nieporównywalny region do Alp. Tam jedna dolina ma powierzchnię naszych Tatr.
 3. Dzień Dobry, Długo zastanawiałem się czy to napisać, ale niech bedzie. Po prawie 20stu latach wróciłem w Tatry i okolice Zakopanego jako turysta. I wiecie co, niestety niewiele się zmieniło na lepsze, a nadal główną i chyba jedyną dewiza górali jest skuteczne dymanie turystów z kasy. W zamian nie dając nic!! Jeden z wielu przykładów , zachęcam do obejrzenia zdjęcia z załącznika. Główny przystanek na wejściu do doliny Kościeliskiej , robione we wtorek po południu !! (wejście oczywiście płatne tylko ciekawe za co ?? ) kible na trasie doliny mimo , że opisane iż sprzątane codzien
 4. wojtisek1

  TATRY

  A wiecie , że ....właśnie w 5 dni przeszedłem 100km po szlakach okolić Zakopanego i mimo ciepłych i bardzo ciepłych dni nie zauważyłem nikogo w koszulce, bluzie z oferty Tatromaniaka!!! A specjalnie zwracałem na to uwagę.
 5. Z którego miejsca najszybciej można dojść i wrócić jednego dnia do D5S??
 6. Tak , zejście jest długie, ale ma to swoje uroki. Zawsze to jakiś fajny wysiłek. Wyprawa nie pierwsza po przerwie ,jesteśmy od soboty. Codziennie coś innego, ale szukam pomysłów. Łańcuszki to zawsze zacne urozmaicenie . W tym wypadku raczej śmieszne, ale po mokrym pewnie bardzo przydatne.
 7. Wyszło tak. Traska super , pogoda piękna i widoki Wierchów rewelacyjne!!
 8. Może być jeszcze taka wersja?? Te łańcuchy w Kobylarzu to bez kłopotów dla kobiety, sprytnej ale z Mazur ? ?? Z tych trzech najaciekawsza to.... ??
 9. Pilna odpowiedź potrzebna. Takie dwie traski na jutro , partnerka spacerowa ze średnim poziomem . Która lepsza i bezpieczniejsza?? Do zrealizowania , jakieś ciężkie miejsca??
 10. Zacna rundka, ale za długa jak na 1wszy dzień i tę porę roku. Myślałem bardziej o Małołączniaku , Krzesanicy.
 11. Jutro pierwszy dzień po wielu latach w Tatrach. Co proponujecie na całodniowe chodzenie. Start KIRY.
 12. coś się Wam koledzy admini ,ten konkursik się położył . Zarówno czasowo jaki i wynikowo ?
 13. bardzo zacna relacja!! A jak graficznie zrobić odzwierciedlenie przebytej drogi, tak jak jest na początku filmu ??
 14. Wschody i zachody słońca, mgły i chmury w górach są piękne , ale jest ich wiele z każdej strony. Tym razem troszkę inne spojrzenie na góry, ponieważ czasami sie mówi , że góry wyglądaja kosmicznie, a więc trochę kosmosu w postaci księżyca wschodzącego właśnie zza szczytu Zirmesspitze w Astriackich Alpach. Jaki będzie odbiór.... zobaczymy ?
×
×
 • Create New...