Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/26/2021 in all areas

 1. To ja poproszę o zamknięcie tego wątku 🤣🤣🤣
  2 points
 2. Ja miałam bliskie spotkanie z misiem w drodze na Stoły, więc całkiem możliwe. A dodam, że to był mały miś... I nie chciałam się zastanawiać, gdzie jego mama 🙃🙃🙃
  2 points
 3. Jest, słaba jeszcze ale jest i to w Gorcach.Ale po kolei. Ruszyliśmy z Olszówki zielonym do czerwonego i nim na Stare Wierchy , powrót żółtym do Poręby. Szlak jak to w Gorcach dużo błota i miejscami sporo śniegu . Pochmurno, chłodno i chwilami polatywał śnieg. Na Starych Wierchach trochę ludzi było. Poniżej parę fotek a wśród nich objawy wiosny.... na horyzoncie Mogielnica są tak są! Słabe nierozkwitłe ale są. W pobliżu skrzyżowania zielonego z czerwonym beskidzkim są i bazie szlak typowo gorczański pod schroniskiem sporo śniegu
  2 points
 4. planowanie spada przeważnie na moją lepszą połowę i na mnie , planujemy wycieczkę, dojazd przedstawiamy pomysł i jak się podoba ruszamy.
  1 point
 5. burak /z piwem w ręce/
  1 point
 6. Piękne wiosny oznaki. To znaczy krokusy piękne, błoto mniej. Nie widać na zdjęciach, żeby było pochmurno, ładnie wyszły. @barbie609 jak się dogadujecie co do trasy i celu wycieczki?
  1 point
 7. @barbie609 dzięki na relację. Serce mocniej zabiło 🙂, bo jednak gdzieś wiosnę ... no dobra... wiosenkę widać 🌷
  1 point
 8. A proszę bardzo 🙂 pod koniec filmu jest 😁 9:46
  1 point
 9. skoro tak pięknie pokazałeś Miętusi i zejście na Stanikowy Żleb to myślę że trzeba jeszcze zareklamować zejście z Miętusiego do Kościeliskiej bo tam też fajne widoczki są a może ktoś nie był.
  1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
×
×
 • Create New...