Skocz do zawartości

Pietrek_1

Użytkownik
 • Postów

  7
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Pietrek_1

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputacja

 1. Na takie radzenie sobie z zakazami bym nie wpadł - dzięki ? ?
 2. Jest to jakieś wytłumaczenie, dzięki ?
 3. O tym zakazie, to ja tak na poważnie chciałem zapytać. Prawo to prawo, nie? Ale chyba wyszło na to, że to jakaś podpucha czy coś i nikt nic o tym nie wspomniał. Nie było pytania ?
 4. Hmm, chyba zadałem złe pytanie To druga wątpliwość - myśląc o wschodzie słońca na jednym z tatrzańskich szczytów zawsze obawiałem się spotkania z misiem na szlaku idąc w górę. Czy są na to jakieś bezpieczne sposoby? Czytałem różne poradniki, jak się zachować, ale tak z doświadczeń własnych jakieś podpowiedzi? pozdrawiam ?
 5. Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, więc zacznę od przedstawienia się. Mam na imię Piotrek, jestem raczej amatorskim górskim wędrowcem, moje buty zapewne są znacznie mniej schodzone niż większości forumowiczów ? Tatromaniaka czytam już od dłuższego czasu, ale na forum zdecydowałem się zalogować dopiero teraz, gdyż temat mnie bardzo ciekawi. W kwestii wschodów słońca mam dwie wątpliwości. Pierwsza z nich to taka, że by wejść jeszcze przed świtem na szereg szczytów, szczególnie w Tatrach, należy złamać zakaz nocnego poruszania się po szlakach, tak? Nikt się tym zbytnio nie przejmuje? Post uzupełnię zdjęciem mojego pierwszego (jak dotąd jedynego) wschodu słońca, widzianego ze Szrenicy. Trasa była w pełni legalna, a pokonałem ją nocą samotnie (bywały momenty, że miałem pełne portki) ? Wschód nie jest jakiś wybitny, ale zazwyczaj "pierwszy raz" nie jest jakiś spektakularny. Apetyt na kolejne został ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...