Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/23/2019 in all areas

 1. zmień lekarza - ta choroba jest nieuleczalna Witam serdecznie
  3 points
 2. 2 points
 3. Super widoczki ! Październik tego roku był piękny w Tatrach. Niech żałuje ten co nie był...☺️ Prawda ?
  2 points
 4. Dzisiaj nad Jaworowym potokiem pustki mimo pięknej pogody......
  1 point
 5. Trafiłeś za pierwszym razem w dolinkę - dawaj swoje zdjęcie ?
  1 point
 6. I taki właśnie obfitował w kwiatki ?
  1 point
 7. Poprawnie - to jest szlak żółty z Kopy do Doliny Małej Łąki a wycieczka była na Giewont
  1 point
 8. Cześć wszystkim!!! Jesteśmy z Wielkopolski.? Krzysiek? i Gośka? . Jakieś sześć lat temu stwierdzono u nas chorobę "obsesję górską maniakalną". Ale lekarz powiedział że z tego się wychodzi ??. Więcej chodzimy po Karkonoszach, w Stołowe, Pieniny i w Taterki jak tylko jest czas. Pozdrawiamy wszystkich maniaków.??? Do zobaczenia na szlaku!!!?? ? i forum też.
  1 point
 9. Schodzicie z Giewontu czerwonym szlakiem do doliny Strążyskiej. Zdjęcie zrobione w rejonie Grzybowca. Dzielna Wnusia. Brawo ????
  1 point
 10. Żółtym do Doliny Małej Łąki z Kopy Kondrackiej ?
  1 point
 11. Dokładnie. Przecież na Gerlach z przewodnikami wchodzi chyba więcej ludzi niż za taką Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem szlakiem (jak ja byłem 4 lata temu to naliczyłem 18 przewodników z osobami 18x3=54+18 przewodników !!! po drodze i na szczycie, a na szlaku przełęcz minąłem może góra z 10 osób), ale płacą po 100 E od łebka i jest OK. Lepiej pozamykać co ciekawsze szlaki i pod pretekstem ochrony przyrody kazać sobie bulić. Najgłupsze jest to ,że nawet będąc załóżmy alpinistą światowego formatu o umiejętnościach dużo wyższych niż ci przewodnicy nie możesz sobie samemu wejść na np. tak
  1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. A może góry z góry? ? Zdjęcie zrobione z pokładu samolotu, lecącego na trasie Kraków-Tel Aviv, listopad 2017.
  1 point
 15. Dzięki!! ? Było pięknie!! ? Ze względu na transport odwróciliśmy trasę i zaczęliśmy w Markowej, a skończyliśmy w Krowiarkach (a dokładnie nawet dalej w Policznych ?) . Trasa suchutka, piękne słoneczko przez cały dzień, na szczycie dość wietrznie, ale dzięki temu można było odpocząć od upału ?. Sporo turystów, widoki bajeczne ❤️. I tak z ciekawości jak daleko od szczytu znajdują się słupki graniczne polsko-słowackie? ?
  1 point
×
×
 • Create New...