Skocz do zawartości

Bukłak jaki ?


Draxson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Zbieram się do zakupu bukłaka. 

Stąd pytanie 

Jaki najlepszy ? 

Gdy wpisałem frazę w internecie wyskoczyły mi buklaki po 30 zł ale szybko opinie mnie wybiły. 

Dowiedziałem się że dobry bukłak nie zmienia smaku wody a to dla dosyć istotne. 

Znalazłem coś takiego jak hydropak oraz deuter. 

Kolejne pytanie to plecak mam zwykly trekingowy z pasem biodrowym który z tyłu ma kieszeń. 

Nie posiada żadnych wieszaków oraz dziur na rurkę od bukłaka natomiast posiadam na ramiączkach plecaka różne uchwyty. 

Proszę o opinię jakie posiadacie i czy zmjeniaja smak wody 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Draxson napisał:

Cześć 

Zbieram się do zakupu bukłaka. 

Stąd pytanie 

Jaki najlepszy ? 

Gdy wpisałem frazę w internecie wyskoczyły mi buklaki po 30 zł ale szybko opinie mnie wybiły. 

Dowiedziałem się że dobry bukłak nie zmienia smaku wody a to dla dosyć istotne. 

Znalazłem coś takiego jak hydropak oraz deuter. 

Kolejne pytanie to plecak mam zwykly trekingowy z pasem biodrowym który z tyłu ma kieszeń. 

Nie posiada żadnych wieszaków oraz dziur na rurkę od bukłaka natomiast posiadam na ramiączkach plecaka różne uchwyty. 

Proszę o opinię jakie posiadacie i czy zmjeniaja smak wody 

Pozdrawiam.

Mam Deutera i z czystym sumieniem polecam. Nie zmienia smaku wody, co - jak słusznie przeczytałeś - jest zmorą tańszych bukłaków. Dla Deutera bukłaki robi izraelska firma Source, która jest pionierem na rynku, jeśli chodzi o tego typu asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mnich Admin napisał:

Mam Deutera i z czystym sumieniem polecam. Nie zmienia smaku wody, co - jak słusznie przeczytałeś - jest zmorą tańszych bukłaków. Dla Deutera bukłaki robi izraelska firma Source, która jest pionierem na rynku, jeśli chodzi o tego typu asortyment.

Posiadasz plecak przstosowany pod bukłak ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...