Skocz do zawartości

Dynafit Transalpen Gtx


jaaga76

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że sezon butów letnich/podejściowych/ niskich (wybierz, co chcesz) w pełni, to dla tych, którzy jeszcze szukają moja propozycja: Dynafit Transalpen GTX. Buty w sumie opisywane są jako trialowe, ale u mnie pełnią rolę podejściowych (obok dość twardych Montur).  Są bardzo wygodne, mają świetną amortyzację i system wiązania, który dobrze trzyma nogę z opcją ujarzmienia pięty. Buty są z gore, ale dzięki siateczce dobrze regulaują termikę i noga się nie gotuje. Bardzo mi się podoba podeszwa, ktora bez problemu trzyma się mokrych skał. Wizualnie skradły mi serce. Jeśli szukacie butów, to warto rozważyć tę opcję.

20230703_195730.jpg

Edytowane przez jaaga76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaaga76 napisał:

Dynafit Transalpen GTX (...) wizualnie skradły mi serce

Rozbawił mnie sposób pokazania ich na stronie: Buty męskie trekkingowe DYNAFIT TRANSALPER GTX - sklep Polar Sport.pl

Tylko dwie fotki samych butów, zaś na pozostałych ... modele odziani w zestawy dobrane kolorystycznie do danego wariantu bucika  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q'bot napisał:

No właśnie 'Climbing zone' zostało zalane do postaci "Mud skating zone" ?‍♂️

Bo to są buciki na ferraty, nie na mud ?

Edit - opis z polarsport jednak przeczy moim słowom:

"Agresywny bieżnik i strefa Climbing Zone podeszwy wykonanej przez markę Vibram® zapewnia świetne trzymanie w grząskim, błotnistym terenie jak i doskonałą przyczepność na skalnym podłożu." 

?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaaga76 napisał:

Podsumowując mi jest wygodnie

i to jest najważniejsze , jestem tylko ciekaw jak będzie z trwałością. Oglądałem jakieś relacje ze szlaków długodystansowych i były tam przypadki ,że po ok 300 kilometrach w super nowoczesnych butach  pojawiały się problemy.

Edytowane przez barbie609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam skojarzenia ze słowami zwycięstwo, zabawa, rozrywka. Platforma 88 starz zapewnia mi to wszystko. Dla wielu osób uprawianie sportu jest przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu i dodaje element ekscytacji do oglądania wydarzeń sportowych. Ta platforma zapewnia platformę hazardową online, która pozwala graczom wygodnie obstawiać zakłady z domu lub za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Strona oferuje różne kursy na różne wyniki wydarzeń. Gracze mogą wybrać najbardziej korzystne kursy.

Edytowane przez AskalAdonay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 22.07.2023 o 19:48, AskalAdonay napisał:

Mam skojarzenia ze słowami zwycięstwo, zabawa, rozrywka. Platforma zapewnia mi to wszystko. Dla wielu osób uprawianie sportu jest przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu i dodaje element ekscytacji do oglądania wydarzeń sportowych. Ta platforma zapewnia platformę hazardową online, która pozwala graczom wygodnie obstawiać zakłady z domu lub za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Strona oferuje różne kursy na różne wyniki wydarzeń. Gracze mogą wybrać najbardziej korzystne kursy.












W związku z tym, że sezon butów letnich w pełni, to dla tych, którzy jeszcze szukają, mam propozycję: Dynafit Transalpen GTX. Buty te są opisywane jako trialowe, ale u mnie pełnią rolę podejściowych, obok dość twardych Montur. Są bardzo wygodne, mają świetną amortyzację i system wiązania, który dobrze trzyma nogę z opcją ujarzmienia pięty. Buty są z gore, ale dzięki siateczce dobrze regulują termikę, więc noga się nie gotuje. Podeszwa jest rewelacyjna, trzyma się mokrych skał bez problemu. Wizualnie skradły moje serce. Jeśli szukacie butów, to warto rozważyć tę opcję. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: (https://mostbet.edu.pl/).

Dzięki za informację

Edytowane przez wambleyY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...