Jump to content

Prośba do użytkowników


Recommended Posts

Cześć, mam małą prośbę ?

Czy moglibyście zaprosić swoich znajomych na nasze forum? Oczywiście głównie tych, którzy bywają w Tatrach, lubią góry i górskie tematy...

Troszkę ostatnio zaniedbałem rozwój forum, które dzięki Wam na szczęście cały czas działa, powstają nowe wątki, dyskusje...naprawdę bardzo się cieszę i dziękuję!

To jak, ktoś zaprosi kogoś znajomego? Im nas więcej tym ciekawiej, tym szybciej pojawiać się będą odpowiedzi na zadawane pytania itd.

Kłaniam się i pozdrawiam ?

  • Like ! 3
Link to post
Share on other sites

Jeszcze dwa słowa rozszerzenia.

Tak jak napisałem powyżej, w ostatnich tygodniach trochę za mało uwagi poświęcałem temu forum. Wiecie jak jest, człowiek weźmie sobie za dużo na barki i potem siłą rzeczy nie jest w stanie wszystkich projektów kontrolować w należytym stopniu. Mam silne postanowienie, żeby to zmienić ?

Zacząłem od porządków i usunąłem dwa dość toksyczne konta na literę "T" - myślę że większość z Was wie, o kim mowa. Dajcie znać czy popieracie tę decyzję. Te osoby zdołały zniechęcić niektórych do aktywności na forum, wysyłały natarczywe wiadomości, a wręcz pogróżki. To już nie będzie miało miejsca i mam nadzieję, że ewentualnie zniechęcone osoby chętnie tu wrócą i będą się udzielać.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy dbają o życie forum, aktywnie dyskutują...Dziś dowiedziałem się, że niektórzy z Was mają ze sobą stały kontakt, piszą wiadomości, maile, a nawet poznają na żywo i widują w górach! Bardzo to budujące, bo pokazuje, że warto było stworzyć to miejsce ?

Jak wspomniałem, będę wdzięczny jeśli poinformujecie o forum swoich znajomych, zachęcicie do zarejestrowania się i napisania czegoś ?

Dajcie znać co mógłbym zrobić żeby uczynić to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym, jakie rzeczy zmienić, poprawić...

Dziękuję z góry za każdy odzew na tę wiadomość!

Pozdrawiam,

Krzysiek

  • Like ! 4
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, tatromaniak napisał:

PS: Dodatkową rolę moderatora otrzymał @Mnich, który dzięki swojej życzliwości będzie mi tu trochę pomagał ?

Również uważam, że to bardzo dobra decyzja! @Mnich ma ciekawe pomysły i robi dobry klimat? Bardzo się ciesze, że forum się rozkręca bo to jest naprawdę świetne miejsce do spotkania, dzielenia się pasją i doświadczeniem.

  • Like ! 3
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

bardzo dobry pomysł z nominacją dla @Mnich kocha góry, jest często na forum i tu czuwa, plus ma super pomysły aby rozwijać to świetne miejsce, a co do decyzji na temat T to jak najbardziej słuszna, poznałem tu trochę osób, i niestety czytając niektóre teksty na pograniczu wręcz legalności choć i takze takie za które śmiało sprawa cywilna by przeszła i na takie coś nie powinno być miejsca, jesteśmy tu by kochać góry i o nich rozmawiać ?. Super miejsce stworzyłęś @tatromaniak i mam nadzieję że poznam wielu z Was na szlaku ! 

  • Like ! 3
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Bieszdzadzki_tatromaniak napisał:

a co do decyzji na temat T to jak najbardziej słuszna, poznałem tu trochę osób, i niestety czytając niektóre teksty na pograniczu wręcz legalności choć i takze takie za które śmiało sprawa cywilna by przeszła

Chodzi Ci o wpisy publikowane na forum? Może podasz jakieś przykłady? Jestem tu na forum prawie od samego początku i jakoś nie kojarzę. Rozumiem, że Tatromen mógł podpaść swoim stylem niektórym osobom na forum, ale tego typu zarzuty to już chyba przesada.

Edited by sickboy777
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...