Skocz do zawartości

Prośba do użytkowników


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam małą prośbę ?

Czy moglibyście zaprosić swoich znajomych na nasze forum? Oczywiście głównie tych, którzy bywają w Tatrach, lubią góry i górskie tematy...

Troszkę ostatnio zaniedbałem rozwój forum, które dzięki Wam na szczęście cały czas działa, powstają nowe wątki, dyskusje...naprawdę bardzo się cieszę i dziękuję!

To jak, ktoś zaprosi kogoś znajomego? Im nas więcej tym ciekawiej, tym szybciej pojawiać się będą odpowiedzi na zadawane pytania itd.

Kłaniam się i pozdrawiam ?

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa słowa rozszerzenia.

Tak jak napisałem powyżej, w ostatnich tygodniach trochę za mało uwagi poświęcałem temu forum. Wiecie jak jest, człowiek weźmie sobie za dużo na barki i potem siłą rzeczy nie jest w stanie wszystkich projektów kontrolować w należytym stopniu. Mam silne postanowienie, żeby to zmienić ?

Zacząłem od porządków i usunąłem dwa dość toksyczne konta na literę "T" - myślę że większość z Was wie, o kim mowa. Dajcie znać czy popieracie tę decyzję. Te osoby zdołały zniechęcić niektórych do aktywności na forum, wysyłały natarczywe wiadomości, a wręcz pogróżki. To już nie będzie miało miejsca i mam nadzieję, że ewentualnie zniechęcone osoby chętnie tu wrócą i będą się udzielać.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy dbają o życie forum, aktywnie dyskutują...Dziś dowiedziałem się, że niektórzy z Was mają ze sobą stały kontakt, piszą wiadomości, maile, a nawet poznają na żywo i widują w górach! Bardzo to budujące, bo pokazuje, że warto było stworzyć to miejsce ?

Jak wspomniałem, będę wdzięczny jeśli poinformujecie o forum swoich znajomych, zachęcicie do zarejestrowania się i napisania czegoś ?

Dajcie znać co mógłbym zrobić żeby uczynić to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym, jakie rzeczy zmienić, poprawić...

Dziękuję z góry za każdy odzew na tę wiadomość!

Pozdrawiam,

Krzysiek

  • Lubię to ! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tatromaniak napisał:

PS: Dodatkową rolę moderatora otrzymał @Mnich, który dzięki swojej życzliwości będzie mi tu trochę pomagał ?

Również uważam, że to bardzo dobra decyzja! @Mnich ma ciekawe pomysły i robi dobry klimat? Bardzo się ciesze, że forum się rozkręca bo to jest naprawdę świetne miejsce do spotkania, dzielenia się pasją i doświadczeniem.

  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysł z nominacją dla @Mnich kocha góry, jest często na forum i tu czuwa, plus ma super pomysły aby rozwijać to świetne miejsce, a co do decyzji na temat T to jak najbardziej słuszna, poznałem tu trochę osób, i niestety czytając niektóre teksty na pograniczu wręcz legalności choć i takze takie za które śmiało sprawa cywilna by przeszła i na takie coś nie powinno być miejsca, jesteśmy tu by kochać góry i o nich rozmawiać ?. Super miejsce stworzyłęś @tatromaniak i mam nadzieję że poznam wielu z Was na szlaku ! 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bieszdzadzki_tatromaniak napisał:

a co do decyzji na temat T to jak najbardziej słuszna, poznałem tu trochę osób, i niestety czytając niektóre teksty na pograniczu wręcz legalności choć i takze takie za które śmiało sprawa cywilna by przeszła

Chodzi Ci o wpisy publikowane na forum? Może podasz jakieś przykłady? Jestem tu na forum prawie od samego początku i jakoś nie kojarzę. Rozumiem, że Tatromen mógł podpaść swoim stylem niektórym osobom na forum, ale tego typu zarzuty to już chyba przesada.

Edytowane przez sickboy777
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...