Skocz do zawartości

Koronawirus w Tatrach


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tatromen

Czyli teraz szlaki w Tatrach będą najbezpieczniejsze przed koronawirusem ! ?? I jak tam nie jechać ??, to nawet rozsądne by było !??? Ps. Żartuje ! Nie wolno ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... A jak ktoś przekroczy granicę miasta to rozpocznie się ostrzał moździeżowy, a jeśli nie poskutkuje to nalot kasetowy.

Na mojej działce granica między miastami przebiega gdzieś w 1/3 długości ?

Po przekroczeniu nastapi to:

 

Edytowane przez Q'bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zakazu wejść na tatrzańskie szlaki, turyści nagminnie łamią ten przepis mający powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa - powiedział PAP komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN) Edward Wlazło. W sobotę tylko znad Morskiego Oka strażnicy parku do godzin południowych cofnęli ponad 50 osób, które nielegalnie poszły w Tatry.

Eh jednak sie znalezli tacy co poszli, ale i tak to  wyglada u nas lepiej niż w Hiszpanii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q'bot napisał:

Z takim podejściem dalej tkwilibyśmy w PRL'u... Właściwie to tkwimy.

Nie wiem jakie było w PRL'u podejście do zdrowego rozsądku i nie wiem skąd Ty to wiesz (sądząc po dacie na profilu?) ale uważam, że są zasady, na które czas i ustrój nie mają wpływu!

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem o co w tym chodzi. Ale ludzie nagminnie łamią zakazy, szczególnie te które im się nie podobają. Bo wiedzą lepiej...bo nikt im nie będzie mówił co powinni a czego nie....bo jak głosi popularne powiedzenie zakazy są po to żeby je łamać... Tylko mało komu przychodzi do głowy że gdyby każdy łamał zakazy to nikt nigdzie nie mógłby czuć się bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasami w Polsce jest fajna ta zbiorowa odpowiedzialnośc i jednoczenie się, choćby w miastach gdzie ludzie wzieli sobie do serca, że nie powinni pomagać, tak z biegiem czasu, jak juz się oswoją z trudną sytuacją, zaczyna sie naginanie tych zasad i takie trochę rumakowanie i to mnie smuci, że wystarczylo kilka dni na oswojenie się z wirusem, żeby wszystko zaczeło wracać do normy. W tym niestety i w górach. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...