Jump to content

Recommended Posts

50 minut temu, jaaga76 napisał:

I być uzależnionym, żeby zostać terapeutą....??? ?

Bądź co bądź rzekomo sporo w tym prawdy. Mój dobry kolega zajmuje się psychologią i to akurat w dużej części podobno się sprawdza ?

A kończąc temat wschodu - może gdybym tam był kilka dni, w celach turystycznych to też bym lubił. Ale mimo wszystko... Po prostu jest tam trochę inaczej ? 

• Like ! 1
1 minutę temu, Luk_ napisał:

Bądź co bądź rzekomo sporo w tym prawdy. Mój dobry kolega zajmuje się psychologią i to akurat w dużej części podobno się sprawdza ?

To inna kwestia... tajemnica poliszynela jest, że tzw. zawodów pomocowych (psychologia przoduje) trafiają często (nie zawsze) ludzie z problemami ... ale myślę, że raczej wolisz zdrowego lekarza niż chorego ?

1 minutę temu, Luk_ napisał:

A kończąc temat wschodu - może gdybym tam był kilka dni, w celach turystycznych to też bym lubił. Ale mimo wszystko... Po prostu jest tam trochę inaczej ? 

Inaczej, nie zawsze znaczy źle... kończąc temat ?

• Like ! 2

Tak czy inaczej jeśli ktoś chce się przekonać z czy jest inaczej czy może tak samo zapraszamy na Lubelszczyznę. Po Lublinie mogę pooprowadzac w roli przewodnika ? zaprosic na perełkę, wziąć na żużel ( każdy w Lublinie musi kochać żużel?) i zaprowadzić na najlepsze cebularze. 

• Like ! 1
  • Thanks 3
2 godziny temu, Kamyk34 napisał:

Tak czy inaczej jeśli ktoś chce się przekonać z czy jest inaczej czy może tak samo zapraszamy na Lubelszczyznę. Po Lublinie mogę pooprowadzac w roli przewodnika ? zaprosic na perełkę, wziąć na żużel ( każdy w Lublinie musi kochać żużel?) i zaprowadzić na najlepsze cebularze. 

Ja chętnie! Przypomnę się, jak będę w pobliżu ???

• Like ! 1
5 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Oczywiście im więcej pięter, tym lepiej ? 

Dokładnie. Mieszkam na czwartym bez windy, z pieskiem czasem 3 x dziennie góra/dół, góra/dół i jest git! ?

1 godzinę temu, Kamyk34 napisał:

Jasne, zapraszam 

No to nie jest chyba tak źle u nas na tym dzikim wschodzie? ?

1 godzinę temu, peter1 napisał:

Dokładnie. Mieszkam na czwartym bez windy, z pieskiem czasem 3 x dziennie góra/dół, góra/dół i jest git! ?

No to nie jest chyba tak źle u nas na tym dzikim wschodzie? ?

Nigdy nie mówiłam że jest??? mamy piękne Roztocze, super pojezierze, kupę fajnych zapomnianych przez cywilizację miejsc. Wąwozy lessowe, puszczę unikalne w skali Europy, nieuregulowane, dzikie rzeki jak na bug . Fantastyczne festiwale.Moim zdaniem Lubelszczyzna jest mocno niedoceniana. Nie ma pomysłu na jej promocje, dlatego nazywam ja dzikim wschodem, bo jest mało odkryta, mało promowana. 

Jeśli ktoś miałby ochotę to mogę podesłać kilka atrakcji? takich mniej oczywistych. 

• Like ! 2
  • 5 weeks later...

Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu :) Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki. 

• Like ! 4
Dnia 4.02.2021 o 09:24, Kamyk34 napisał:

Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu ? Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki. 

Brawo! Czekamy na relację i foty ?

• 5 months later...
Dnia 5.01.2021 o 12:25, Mnich Moderator napisał:

Bieganie, siłownia, rower - wszystko ok. Nie ma jednak skuteczniejszego trekkingu, jak chodzenie z obciążonym plecakiem po schodach: góra-dół, góra-dół. Oczywiście im więcej pięter, tym lepiej ? 

No właśnie, kiedyś miałem łatwiej, bo mieszkałem w bloku 10-piętrowym. 

Niestety od kilkunastu lat zamieszkuję budynek dużo niższy. I nici z treningu.