Jump to content

Kamyk34

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kamyk34

  Plecak miejski

  Cześć, poszukuję plecaka, z przeznaczeniem szeroko pojętego trekkingu ( nie tylko góry), 20-30 l, cena do 150 zł. Przejrzałam to co było wyżej proponowane, ale przekracza to mój budżet. Ważne bym mogła przypiąć kijki.
 2. Kamyk34

  Trening

  Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu :) Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 3. Kamyk34

  Trening

  Nigdy nie mówiłam że jest??? mamy piękne Roztocze, super pojezierze, kupę fajnych zapomnianych przez cywilizację miejsc. Wąwozy lessowe, puszczę unikalne w skali Europy, nieuregulowane, dzikie rzeki jak na bug . Fantastyczne festiwale.Moim zdaniem Lubelszczyzna jest mocno niedoceniana. Nie ma pomysłu na jej promocje, dlatego nazywam ja dzikim wschodem, bo jest mało odkryta, mało promowana. Jeśli ktoś miałby ochotę to mogę podesłać kilka atrakcji? takich mniej oczywistych.
 4. Kamyk34

  Trening

  Jasne, zapraszam
 5. Kamyk34

  Trening

  Tak czy inaczej jeśli ktoś chce się przekonać z czy jest inaczej czy może tak samo zapraszamy na Lubelszczyznę. Po Lublinie mogę pooprowadzac w roli przewodnika ? zaprosic na perełkę, wziąć na żużel ( każdy w Lublinie musi kochać żużel?) i zaprowadzić na najlepsze cebularze.
 6. Kamyk34

  Trening

  Zalew robiłam na rowerze, koło wąwozu rury i globusa mieszkałam ponad pół życia??? mieszkałam na Nadbystrzyckiej. Teraz Tatary więc łażę sciezka wzdłuż Bystrzycy i na kalinę się wspinam ??? Na siłkę chodziłam do just gym bo jest całodobowa ale teraz jest zamknięta. Co do piwa to jak najbardziej??? fajnie że na forum jest ktoś z dzikiego wschodu ?
 7. Kamyk34

  Trening

  Dziękuję wszystkim za porady. Jeśli chodzi o siłownię to robię 30 minut na bieżni ze zwiększającym się stopniem nachylenia plus trening siłowy. Co do nordic walkingu to staram się chodzić dość szybko i dobijać do 2 zakresu. Specjalnie do tego kupiłam opaskę co by mi tętno mierzyła, długość trasy i takie tam. Treningi robię sobie 3-4 razy w tygodniu. Jak była siłownia otwarta to 2 razy siłka i 2 kijki. Co do górek to problem z samym Lublinem jest taki że on leży na górze wyżyny, jasne są pagórki ale to są niewielkie pofałdowania. Aczkolwiek pomysł wchodzenia i zbiegania jest interesujący
 8. Kamyk34

  Trening

  Część, mam do was pytanie, od zawsze kochałam góry, do tej pory pory tylko w formie podziwiania zdjęć, śledzenia wypraw i czytania tatromaniaka.kilka razy dawno temu byłam w górach ale było to dawno temu. Teraz chce zacząć realizować aktywnie swoja pasje. W tamtym roku pojechałam do Beskidu do Rabki co by od razu nie pchać się w wysokie góry i powiem jedno.... Poległam. Wstyd przyznać ale kondycyjnie nie dałam rady, znaczy wejść weszłam ale szłam i płakałam że zmęczenia, złości i bólu. Kondycja zerowa. I tu pojawia się moje pytanie, jak podnieść kondycję, jak ćwiczyć kiedy do gór daleko,. Na r
×
×
 • Create New...