Skocz do zawartości

Trening


Kamyk34

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, peter1 napisał:

Dokładnie. Mieszkam na czwartym bez windy, z pieskiem czasem 3 x dziennie góra/dół, góra/dół i jest git! ?

No to nie jest chyba tak źle u nas na tym dzikim wschodzie? ?

Nigdy nie mówiłam że jest??? mamy piękne Roztocze, super pojezierze, kupę fajnych zapomnianych przez cywilizację miejsc. Wąwozy lessowe, puszczę unikalne w skali Europy, nieuregulowane, dzikie rzeki jak na bug . Fantastyczne festiwale.Moim zdaniem Lubelszczyzna jest mocno niedoceniana. Nie ma pomysłu na jej promocje, dlatego nazywam ja dzikim wschodem, bo jest mało odkryta, mało promowana. 

Jeśli ktoś miałby ochotę to mogę podesłać kilka atrakcji? takich mniej oczywistych. 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu :) Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki. 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2021 o 09:24, Kamyk34 napisał:

Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu ? Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki. 

Brawo! Czekamy na relację i foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 5.01.2021 o 12:25, Mnich Moderator napisał:

Bieganie, siłownia, rower - wszystko ok. Nie ma jednak skuteczniejszego trekkingu, jak chodzenie z obciążonym plecakiem po schodach: góra-dół, góra-dół. Oczywiście im więcej pięter, tym lepiej ? 

No właśnie, kiedyś miałem łatwiej, bo mieszkałem w bloku 10-piętrowym. 

Niestety od kilkunastu lat zamieszkuję budynek dużo niższy. I nici z treningu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...